Back to search

DECO CENTER SRL

ActiveVAT registered

DECO CENTER SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Savadisla, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 35.617.780 lei și un profit net de 1.532.897 lei cu 109 angajați.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 8065242 · Financial health

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Ranking in 2025: Cluj #493CAEN 4641 #4

General Information

NameDECO CENTER SRL
CUI8065242
Registration No.J1994003626127
AddressSat VLAHA, 22, Comuna Savadisla, Cluj
Main CAEN code4641
Registration date05/12/1994
Fiscal authorityAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated September 29, 2026

Administrators & Legal Representatives

Source: ONRC
GÜNDISCH ZOLTÁNreprezentant al persoanei juridice

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

35.6M RON

vs 36.7M RON

≈ 7.07M €

Profit net (2025)

1.53M RON

vs 1.13M RON

≈ 304K €

Capitaluri proprii (2025)

12.5M RON

vs 12.9M RON

≈ 2.49M €

Angajați (2025)

109
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
35,617,780
≈ 7.07M €
1,532,897
≈ 304K €
109
2024
36,689,689
≈ 7.38M €
1,133,611
≈ 228K €
104
2023
36,177,492
≈ 7.31M €
1,465,367
≈ 296K €
105
2022
38,591,849
≈ 7.83M €
2,109,940
≈ 428K €
118
2021
40,228,875
≈ 8.18M €
3,774,438
≈ 767K €
120
2020
34,342,015
≈ 7.1M €
2,935,931
≈ 607K €
111
2019
34,823,430
≈ 7.34M €
2,347,870
≈ 495K €
110
2018
30,372,822
≈ 6.53M €
2,829,022
≈ 608K €
108
2017
25,844,538
≈ 5.66M €
2,298,271
≈ 503K €
105
2016
23,303,737
≈ 5.19M €
1,954,402
≈ 435K €
97
2015
18,586,879
≈ 4.18M €
1,072,585
≈ 241K €
95
2014
13,963,547
≈ 3.14M €
482,060
≈ 108K €
96
2013
14,295,785
≈ 3.24M €
485,854
≈ 110K €
105
2012
15,038,737
≈ 3.37M €
521,340
≈ 117K €
111

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

4,3%

Return on equity (ROE)

12,2%

Current ratio

1,81

Asset turnover

1,42

Revenue per employee

327K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
1996-01-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DECO CENTER SRL după CUI?

Cauți CUI 8065242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECO CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DECO CENTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DECO CENTER SRL, CUI 8065242, nr. Reg. Com. J1994003626127, sediu Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DECO CENTER SRL în 2025?

DECO CENTER SRL (CUI 8065242) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).