Back to search

LIAMAR CONFORT S.R.L.

ActiveVAT registered

LIAMAR CONFORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt. Compania are ca activitate principală facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 38740065 · Financial health

Ranking in 2025: Olt #3240CAEN 5520 #1115

General Information

NameLIAMAR CONFORT S.R.L.
CUI38740065
Registration No.J2018000065286
AddressFLORILOR, 19, Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt
Main CAEN code5520
Authorised CAEN codes55205590
Registration date25/01/2018
Fiscal authorityUnitatea Fiscală Orăşenească Corabia
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated September 29, 2026

Administrators & Legal Representatives

Source: ONRC
LIA MARIETAadministrator

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

359K RON

vs 501K RON

≈ 71.2K €

Profit net (2025)

157K RON

vs 356K RON

≈ 31.1K €

Capitaluri proprii (2025)

157K RON

vs 356K RON

≈ 31.2K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
358,632
≈ 71.2K €
156,522
≈ 31.1K €
1
2024
500,786
≈ 101K €
355,592
≈ 71.5K €
1
2023
569,796
≈ 115K €
421,518
≈ 85.2K €
2
2022
476,584
≈ 96.6K €
346,872
≈ 70.3K €
2
2021
496,769
≈ 101K €
411,982
≈ 83.7K €
1
2020
472,572
≈ 97.7K €
368,311
≈ 76.1K €
2
2019
612,700
≈ 129K €
512,146
≈ 108K €
1
2018
286,572
≈ 61.6K €
235,635
≈ 50.6K €
1

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

43,6%

Return on equity (ROE)

99,7%

Current ratio

0,2

Asset turnover

0,78

Revenue per employee

359K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2019-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIAMAR CONFORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38740065. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIAMAR CONFORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIAMAR CONFORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LIAMAR CONFORT S.R.L., CUI 38740065, nr. Reg. Com. J2018000065286, sediu Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIAMAR CONFORT S.R.L. în 2025?

LIAMAR CONFORT S.R.L. (CUI 38740065) a avut o marjă de profit net de 43,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).