Back to search

NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL

Active

NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 273.775 lei și un profit net de 129.874 lei cu un angajat.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 35437700 · Financial health

Ranking in 2025: Timiș #15121CAEN 7112 #7402

General Information

NameNT TECHNICAL MANAGEMENT SRL
CUI35437700
Registration No.J2016000125359
AddressMorii, 164, Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş
Main CAEN code7112
Registration date19/01/2016
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated October 21, 2026

Administrators & Legal Representatives

Source: ONRC
NEUMANN TIBERIUadministrator

VAT

Not VAT registered

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

274K RON

vs 298K RON

≈ 54.3K €

Profit net (2025)

130K RON

vs 123K RON

≈ 25.8K €

Capitaluri proprii (2025)

130K RON

vs 123K RON

≈ 25.8K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
273,775
≈ 54.3K €
129,874
≈ 25.8K €
1
2024
298,288
≈ 60K €
123,186
≈ 24.8K €
1
2023
284,198
≈ 57.5K €
210,164
≈ 42.5K €
1
2022
289,023
≈ 58.6K €
274,328
≈ 55.6K €
1
2021
299,111
≈ 60.8K €
247,643
≈ 50.3K €
—
2020
243,197
≈ 50.3K €
175,326
≈ 36.2K €
—
2019
117,488
≈ 24.8K €
40,154
≈ 8.46K €
—
2018
80,452
≈ 17.3K €
4,338
≈ 932 €
—
2017
151,095
≈ 33.1K €
79,392
≈ 17.4K €
—
2016
100,400
≈ 22.4K €
53,263
≈ 11.9K €
—

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

47,4%

Return on equity (ROE)

99,8%

Current ratio

1,77

Asset turnover

1,13

Revenue per employee

274K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 35437700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL, CUI 35437700, nr. Reg. Com. J2016000125359, sediu Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL în 2025?

NT TECHNICAL MANAGEMENT SRL (CUI 35437700) a avut o marjă de profit net de 47,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).