Back to search

GAMMA INFOCONT SRL

ActiveVAT registered

GAMMA INFOCONT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 99.852 lei și un profit net de 45.192 lei cu un angajat.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 3414 · Financial health

Ranking in 2025: București #100863CAEN 6920 #9921

General Information

NameGAMMA INFOCONT SRL
CUI3414
Registration No.J40/1558/1991
AddressStr. ROVINE, 2, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Main CAEN code6920
Registration date10/04/1991
Fiscal authorityAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated October 21, 2026

Administrators & Legal Representatives

Source: ONRC
MARINESCU GEORGETAadministrator

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

88.5K RON

vs 99.9K RON

≈ 17.6K €

Profit net (2025)

36.2K RON

vs 45.2K RON

≈ 7.18K €

Capitaluri proprii (2025)

38.6K RON

vs 47.6K RON

≈ 7.66K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
88,452
≈ 17.6K €
36,181
≈ 7.18K €
1
2024
99,852
≈ 20.1K €
45,192
≈ 9.08K €
1
2023
106,552
≈ 21.5K €
55,710
≈ 11.3K €
1
2022
103,202
≈ 20.9K €
58,772
≈ 11.9K €
1
2021
99,852
≈ 20.3K €
50,737
≈ 10.3K €
1
2020
99,852
≈ 20.6K €
49,767
≈ 10.3K €
1
2019
106,552
≈ 22.5K €
56,013
≈ 11.8K €
1
2018
106,552
≈ 22.9K €
54,349
≈ 11.7K €
1
2017
106,552
≈ 23.3K €
71,867
≈ 15.7K €
1
2016
106,500
≈ 23.7K €
68,821
≈ 15.3K €
1
2015
99,800
≈ 22.5K €
57,550
≈ 12.9K €
1
2014
97,500
≈ 21.9K €
57,785
≈ 13K €
1
2013
89,550
≈ 20.3K €
41,718
≈ 9.44K €
1
2012
72,582
≈ 16.3K €
34,874
≈ 7.83K €
1

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

40,9%

Return on equity (ROE)

93,8%

Current ratio

1,96

Asset turnover

1,13

Revenue per employee

88.5K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
1997-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GAMMA INFOCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 3414. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAMMA INFOCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GAMMA INFOCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GAMMA INFOCONT SRL, CUI 3414, nr. Reg. Com. J40/1558/1991, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GAMMA INFOCONT SRL în 2025?

GAMMA INFOCONT SRL (CUI 3414) a avut o marjă de profit net de 40,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).