Back to search

COMMERCIAL APPROACH S.R.L.

ActiveVAT registered

COMMERCIAL APPROACH S.R.L. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Brașov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 30974494 · Financial health

Ranking in 2025: Brașov #9080CAEN 7020 #1508

General Information

NameCOMMERCIAL APPROACH S.R.L.
CUI30974494
Registration No.J2012001893088
AddressEGRETEI, 16, Municipiul Braşov, Braşov
Main CAEN code7020
Registration date04/12/2012
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated October 21, 2026

Administrators & Legal Representatives

Source: ONRC
PLIATSIKAS LAVINIAadministrator

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

401K RON

vs 554K RON

≈ 79.5K €

Profit net (2025)

248K RON

vs 215K RON

≈ 49.3K €

Capitaluri proprii (2025)

248K RON

vs 215K RON

≈ 49.3K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
400,766
≈ 79.5K €
248,211
≈ 49.3K €
1
2024
554,035
≈ 111K €
215,077
≈ 43.2K €
1
2023
543,659
≈ 110K €
243,475
≈ 49.2K €
1
2022
1,018,926
≈ 207K €
455,518
≈ 92.4K €
1
2021
460,292
≈ 93.5K €
123,046
≈ 25K €
—
2020
379,866
≈ 78.5K €
70,953
≈ 14.7K €
1
2019
306,116
≈ 64.5K €
781
≈ 165 €
1
2018
565,828
≈ 122K €
146,126
≈ 31.4K €
1
2017
409,352
≈ 89.6K €
294,708
≈ 64.5K €
1
2016
81,369
≈ 18.1K €
32,777
≈ 7.3K €
1
2015
342,967
≈ 77.2K €
180,701
≈ 40.7K €
1
2014
291,127
≈ 65.5K €
209,813
≈ 47.2K €
1
2013
262,959
≈ 59.5K €
197,227
≈ 44.6K €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

61,9%

Return on equity (ROE)

99,9%

Current ratio

1,34

Asset turnover

0,84

Revenue per employee

401K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2021-01-22—
2012-12-282020-11-08Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMMERCIAL APPROACH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 30974494. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMMERCIAL APPROACH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMMERCIAL APPROACH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea COMMERCIAL APPROACH S.R.L., CUI 30974494, nr. Reg. Com. J2012001893088, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMMERCIAL APPROACH S.R.L. în 2025?

COMMERCIAL APPROACH S.R.L. (CUI 30974494) a avut o marjă de profit net de 61,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).