Back to search

CLINICA VISTA SRL

Active

CLINICA VISTA SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.261.609 lei și profitul net a fost de 1.562.613 lei.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 30229490 · Financial health

Ranking in 2025: Timiș #2214CAEN 8622 #432

General details

NameCLINICA VISTA SRL
CUI30229490
Registration No.J2012001244358
AddressROMULUS, 41, Municipiul Timişoara, Timiş
Main CAEN code8622
Authorised CAEN codes7210862186228699
Registration date23/05/2012
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated November 7, 2026

Administrators and representatives

Source: ONRC

VAT

Not VAT registered

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4.26M RON

vs 2.17M RON

≈ 846K €

Profit net (2025)

1.56M RON

vs 497K RON

≈ 310K €

Capitaluri proprii (2025)

1.56M RON

vs 807K RON

≈ 310K €

Angajați (2025)

5

2025

4.26M RON

+97%față de 2024Profit net1.56M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012245K RONProfit net: 50K RON
2013472K RONProfit net: 70.6K RON
2014568K RONProfit net: 71.7K RON
20151.5M RONProfit net: 450K RON
20161.83M RONProfit net: 773K RON
20171.74M RONProfit net: 932K RON
20182.34M RONProfit net: 1.29M RON
20192.41M RONProfit net: 1.39M RON
20202.05M RONProfit net: 1.25M RON
20212.5M RONProfit net: 1.44M RON
20222.44M RONProfit net: 1.23M RON
20231.95M RONProfit net: 832K RON
20242.17M RONProfit net: 497K RON
20254.26M RONProfit net: 1.56M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4,261,609
≈ 846K €
1,562,613
≈ 310K €
5
2024
2,167,969
≈ 436K €
496,694
≈ 99.8K €
8
2023
1,947,048
≈ 394K €
831,571
≈ 168K €
7
2022
2,444,896
≈ 496K €
1,233,252
≈ 250K €
6
2021
2,497,231
≈ 508K €
1,442,332
≈ 293K €
5
2020
2,052,021
≈ 424K €
1,248,415
≈ 258K €
6
2019
2,412,807
≈ 508K €
1,390,129
≈ 293K €
7
2018
2,335,330
≈ 502K €
1,287,756
≈ 277K €
6
2017
1,737,961
≈ 380K €
932,328
≈ 204K €
6
2016
1,832,905
≈ 408K €
773,094
≈ 172K €
5
2015
1,499,251
≈ 337K €
449,675
≈ 101K €
5
2014
567,727
≈ 128K €
71,738
≈ 16.1K €
5
2013
471,511
≈ 107K €
70,631
≈ 16K €
4
2012
245,122
≈ 55K €
49,966
≈ 11.2K €
3

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

36,7%

Return on equity (ROE)

100%

Current ratio

4,59

Asset turnover

1,64

Revenue per employee

852K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLINICA VISTA SRL după CUI?

Cauți CUI 30229490. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLINICA VISTA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLINICA VISTA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CLINICA VISTA SRL, CUI 30229490, nr. Reg. Com. J2012001244358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLINICA VISTA SRL în 2025?

CLINICA VISTA SRL (CUI 30229490) a avut o marjă de profit net de 36,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).