Back to search

TID SIGNATURE SRL

ActiveVAT registered

TID SIGNATURE SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112, reprezentând activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 28021224 · Financial health

Ranking in 2025: Timiș #14587CAEN 7112 #7044

General details

NameTID SIGNATURE SRL
CUI28021224
Registration No.J2011000298355
AddressStr. VENUS, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Main CAEN code7112
Authorised CAEN codes71128299
Registration date11/02/2011
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated November 7, 2026

Administrators and representatives

Source: ONRC
ŢICLE IONELAadministrator

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

291K RON

vs 795K RON

≈ 57.7K €

Profit net (2025)

100K RON

vs 513K RON

≈ 19.9K €

Capitaluri proprii (2025)

916K RON

vs 816K RON

≈ 182K €

Angajați (2025)

1

2025

291K RON

-63%față de 2024Profit net100K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012292K RONProfit net: 138K RON
2013205K RONProfit net: 103K RON
2014310K RONProfit net: 106K RON
2015387K RONProfit net: 151K RON
2016234K RONProfit net: 7.55K RON
2017333K RONProfit net: 15.5K RON
2018500K RONProfit net: 160K RON
2019579K RONProfit net: 226K RON
2020498K RONProfit net: 156K RON
2021437K RONProfit net: 137K RON
2022412K RONProfit net: 68.7K RON
2023471K RONProfit net: 194K RON
2024795K RONProfit net: 513K RON
2025291K RONProfit net: 100K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
290,843
≈ 57.7K €
100,370
≈ 19.9K €
1
2024
794,979
≈ 160K €
513,475
≈ 103K €
1
2023
470,988
≈ 95.2K €
193,542
≈ 39.1K €
1
2022
411,988
≈ 83.5K €
68,692
≈ 13.9K €
1
2021
436,684
≈ 88.7K €
137,285
≈ 27.9K €
1
2020
498,462
≈ 103K €
156,196
≈ 32.3K €
1
2019
579,359
≈ 122K €
226,046
≈ 47.6K €
1
2018
499,708
≈ 107K €
159,513
≈ 34.3K €
1
2017
332,997
≈ 72.9K €
15,480
≈ 3.39K €
—
2016
233,921
≈ 52.1K €
7,547
≈ 1.68K €
3
2015
387,164
≈ 87.1K €
151,353
≈ 34.1K €
—
2014
310,308
≈ 69.8K €
105,883
≈ 23.8K €
1
2013
204,972
≈ 46.4K €
103,292
≈ 23.4K €
1
2012
291,774
≈ 65.5K €
138,046
≈ 31K €
1

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

34,5%

Return on equity (ROE)

11%

Current ratio

1,06

Asset turnover

0,22

Revenue per employee

291K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2020-12-17—
2011-02-152020-09-18Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TID SIGNATURE SRL după CUI?

Cauți CUI 28021224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TID SIGNATURE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TID SIGNATURE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TID SIGNATURE SRL, CUI 28021224, nr. Reg. Com. J2011000298355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TID SIGNATURE SRL în 2025?

TID SIGNATURE SRL (CUI 28021224) a avut o marjă de profit net de 34,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).