FACTA NON VERBA SRL
FACTA NON VERBA SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 279.119 lei și profitul net a fost de 191.245 lei.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data
CUI: 26266708 · Financial health
Ranking in 2025: Timiș #14991CAEN 4690 #4192
General details
Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!
Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.
Included free when you claim
Administrators and representatives
Source: ONRCVAT
Not VAT registered
ONRC Status
Funcțiune
Status
Active taxpayer
Split VAT
Does not apply Split VAT
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
279K RON
≈ 55.4K €
Profit net (2025)
191K RON
≈ 38K €
Capitaluri proprii (2025)
215K RON
≈ 42.7K €
Angajați (2025)
2025
279K RON
| 2012 | 10.2K RON | Profit net: -8.27K RON |
|---|---|---|
| 2013 | 14.7K RON | Profit net: 10.1K RON |
| 2014 | 13.4K RON | Profit net: 10.9K RON |
| 2015 | 12K RON | Profit net: 10.6K RON |
| 2016 | 12.2K RON | Profit net: 10.1K RON |
| 2017 | 55.9K RON | Profit net: 5.44K RON |
| 2018 | 37.3K RON | Profit net: 29.4K RON |
| 2019 | 65.9K RON | Profit net: 1.17K RON |
| 2020 | 9.65K RON | Profit net: 6.76K RON |
| 2021 | 29.2K RON | Profit net: 1.64K RON |
| 2022 | 66.1K RON | Profit net: 43.1K RON |
| 2023 | 66.1K RON | Profit net: 12.5K RON |
| 2024 | 69.7K RON | Profit net: 14K RON |
| 2025 | 279K RON | Profit net: 191K RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 279,119 ≈ 55.4K € | 191,245 ≈ 38K € | 0 |
| 2024 | 69,718 ≈ 14K € | 13,985 ≈ 2.81K € | 0 |
| 2023 | 66,087 ≈ 13.4K € | 12,531 ≈ 2.53K € | 0 |
| 2022 | 66,094 ≈ 13.4K € | 43,143 ≈ 8.75K € | 0 |
| 2021 | 29,214 ≈ 5.94K € | 1,638 ≈ 333 € | 0 |
| 2020 | 9,645 ≈ 1.99K € | 6,755 ≈ 1.4K € | 0 |
| 2019 | 65,917 ≈ 13.9K € | 1,172 ≈ 247 € | 0 |
| 2018 | 37,265 ≈ 8.01K € | 29,432 ≈ 6.32K € | 0 |
| 2017 | 55,880 ≈ 12.2K € | 5,442 ≈ 1.19K € | — |
| 2016 | 12,200 ≈ 2.72K € | 10,052 ≈ 2.24K € | — |
| 2015 | 12,000 ≈ 2.7K € | 10,600 ≈ 2.38K € | — |
| 2014 | 13,355 ≈ 3K € | 10,874 ≈ 2.45K € | — |
| 2013 | 14,650 ≈ 3.32K € | 10,097 ≈ 2.28K € | — |
| 2012 | 10,154 ≈ 2.28K € | -8,271 ≈ -1.86K € | — |
Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Financial ratios 2025
Net profit margin
68,5%
Return on equity (ROE)
88,8%
Current ratio
11,09
Asset turnover
1,19
Revenue per employee
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- ECOOP HUB SOCIETATE COOPERATIVĂ(Timiş)
- CNY FARM PROGRESS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Gorj)
- EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- ZARAZA SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM(Braşov)
- COOPERATIVA AGRICOLA BANAT AGRO VEST(Timiş)
- SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA TEHNOMETALICA(Bucureşti)
- MIZIL SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM(Prahova)
- ADOVAL COOPERATIVA AGRICOLĂ(Bihor)
Same address
VAT Periods
| From | To | Details |
|---|---|---|
| 2009-12-02 | 2013-01-10 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FACTA NON VERBA SRL după CUI?
Cauți CUI 26266708. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FACTA NON VERBA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FACTA NON VERBA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FACTA NON VERBA SRL, CUI 26266708, nr. Reg. Com. J2009002323353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FACTA NON VERBA SRL în 2025?
FACTA NON VERBA SRL (CUI 26266708) a avut o marjă de profit net de 68,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).