FAR FASHION SRL
FAR FASHION SRL este o firmă înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are ca activitate principală fabricarea încălțămintei și a înregistrat cifra de afaceri de 3.099.575 lei în anul 2024.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data
CUI: 26060448 · Financial health
Ranking in 2025: Timiș #2899CAEN 1520 #109
General details
Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!
Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.
Included free when you claim
Administrators and representatives
Source: ONRCVAT
Registered for VAT
ONRC Status
Funcțiune
Status
Active taxpayer
Split VAT
Does not apply Split VAT
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3.05M RON
≈ 605K €
Profit net (2025)
328K RON
≈ 65.1K €
Capitaluri proprii (2025)
3.47M RON
≈ 689K €
Angajați (2025)
2025
3.05M RON
| 2012 | 5.43M RON | Profit net: 510K RON |
|---|---|---|
| 2013 | 4.32M RON | Profit net: 9.02K RON |
| 2014 | 4.79M RON | Profit net: 96.5K RON |
| 2015 | 5.1M RON | Profit net: 108K RON |
| 2016 | 5.81M RON | Profit net: 245K RON |
| 2017 | 6.05M RON | Profit net: 111K RON |
| 2018 | 7.52M RON | Profit net: 27.3K RON |
| 2019 | 7.73M RON | Profit net: 111K RON |
| 2020 | 6.34M RON | Profit net: 114K RON |
| 2021 | 6.43M RON | Profit net: 131K RON |
| 2022 | 6.73M RON | Profit net: 356K RON |
| 2023 | 4.06M RON | Profit net: 969K RON |
| 2024 | 3.1M RON | Profit net: 252K RON |
| 2025 | 3.05M RON | Profit net: 328K RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3,046,553 ≈ 605K € | 328,048 ≈ 65.1K € | 0 |
| 2024 | 3,099,575 ≈ 623K € | 252,065 ≈ 50.7K € | 36 |
| 2023 | 4,063,713 ≈ 822K € | 968,621 ≈ 196K € | 34 |
| 2022 | 6,731,181 ≈ 1.36M € | 356,457 ≈ 72.3K € | 90 |
| 2021 | 6,426,426 ≈ 1.31M € | 131,455 ≈ 26.7K € | 102 |
| 2020 | 6,342,359 ≈ 1.31M € | 113,510 ≈ 23.5K € | 120 |
| 2019 | 7,727,672 ≈ 1.63M € | 111,031 ≈ 23.4K € | 125 |
| 2018 | 7,516,289 ≈ 1.62M € | 27,320 ≈ 5.87K € | 126 |
| 2017 | 6,054,381 ≈ 1.33M € | 111,329 ≈ 24.4K € | 102 |
| 2016 | 5,814,960 ≈ 1.29M € | 244,548 ≈ 54.5K € | 63 |
| 2015 | 5,103,629 ≈ 1.15M € | 108,048 ≈ 24.3K € | 76 |
| 2014 | 4,791,109 ≈ 1.08M € | 96,458 ≈ 21.7K € | 72 |
| 2013 | 4,321,151 ≈ 978K € | 9,022 ≈ 2.04K € | 74 |
| 2012 | 5,428,778 ≈ 1.22M € | 510,078 ≈ 114K € | 78 |
Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Financial ratios 2025
Net profit margin
10,8%
Return on equity (ROE)
9,4%
Current ratio
2,07
Asset turnover
0,63
Revenue per employee
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Same address
VAT Periods
| From | To | Details |
|---|---|---|
| 2010-04-01 | — | |
| 2009-10-06 | 2009-12-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FAR FASHION SRL după CUI?
Cauți CUI 26060448. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAR FASHION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FAR FASHION SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FAR FASHION SRL, CUI 26060448, nr. Reg. Com. J2009001752358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FAR FASHION SRL în 2025?
FAR FASHION SRL (CUI 26060448) a avut o marjă de profit net de 10,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).