Back to search

MT MESSTECHNIK C + C SRL

ActiveVAT registered

MT MESSTECHNIK C + C SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 716.426 lei și un profit net de 18.579 lei cu 6 angajați.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 24927293 · Financial health

Ranking in 2025: Timiș #8112CAEN 7112 #3469

General details

NameMT MESSTECHNIK C + C SRL
CUI24927293
Registration No.J35/29/2009
AddressMACILOR, 30C, Municipiul Timişoara, Timiş
Main CAEN code7112
Registration date08/01/2009
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated November 7, 2026

Administrators and representatives

Source: ONRC

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

716K RON

vs 528K RON

≈ 142K €

Profit net (2025)

18.6K RON

vs -6.14K RON

≈ 3.69K €

Capitaluri proprii (2025)

44.6K RON

vs 26K RON

≈ 8.85K €

Angajați (2025)

6

2025

716K RON

+36%față de 2024Profit net18.6K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201266.7K RONProfit net: 6.72K RON
201326.5K RONProfit net: 385 RON
201423.1K RONProfit net: -1.7K RON
201525.8K RONProfit net: 5.79K RON
201622K RONProfit net: 137 RON
201720.8K RONProfit net: 362 RON
2018165K RONProfit net: 2.66K RON
2019265K RONProfit net: 993 RON
2020149K RONProfit net: 6.35K RON
2021138K RONProfit net: -8.94K RON
2022177K RONProfit net: 22.4K RON
2023262K RONProfit net: 6.98K RON
2024528K RONProfit net: -6.14K RON
2025716K RONProfit net: 18.6K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
716,426
≈ 142K €
18,579
≈ 3.69K €
6
2024
527,595
≈ 106K €
-6,142
≈ -1.23K €
5
2023
262,276
≈ 53K €
6,982
≈ 1.41K €
3
2022
177,110
≈ 35.9K €
22,359
≈ 4.53K €
2
2021
138,205
≈ 28.1K €
-8,940
≈ -1.82K €
2
2020
149,210
≈ 30.8K €
6,351
≈ 1.31K €
1
2019
264,841
≈ 55.8K €
993
≈ 209 €
3
2018
164,973
≈ 35.5K €
2,663
≈ 572 €
2
2017
20,790
≈ 4.55K €
362
≈ 79.2 €
1
2016
22,014
≈ 4.9K €
137
≈ 30.5 €
1
2015
25,835
≈ 5.81K €
5,791
≈ 1.3K €
1
2014
23,070
≈ 5.19K €
-1,697
≈ -382 €
1
2013
26,542
≈ 6.01K €
385
≈ 87.1 €
1
2012
66,671
≈ 15K €
6,724
≈ 1.51K €
1

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

2,6%

Return on equity (ROE)

41,7%

Current ratio

2,4

Asset turnover

9,37

Revenue per employee

119K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2009-01-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MT MESSTECHNIK C + C SRL după CUI?

Cauți CUI 24927293. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MT MESSTECHNIK C + C SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MT MESSTECHNIK C + C SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MT MESSTECHNIK C + C SRL, CUI 24927293, nr. Reg. Com. J35/29/2009, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MT MESSTECHNIK C + C SRL în 2025?

MT MESSTECHNIK C + C SRL (CUI 24927293) a avut o marjă de profit net de 2,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).