Back to search

STEADFORCE RO S.R.L.

ActiveVAT registered

STEADFORCE RO S.R.L. este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.488.085 lei și un profit net de 283.254 lei cu 4 angajați.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 24054628 · Financial health

Ranking in 2025: Timiș #3386CAEN 6210 #830

General details

NameSTEADFORCE RO S.R.L.
CUI24054628
Registration No.J2008002242352
AddressFRAŢII BUZEŞTI, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Main CAEN code6210
Registration date16/06/2008
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated November 7, 2026

Administrators and representatives

Source: ONRC
SORESCU LAVINIAadministrator

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2.49M RON

vs 2.43M RON

≈ 494K €

Profit net (2025)

283K RON

vs 243K RON

≈ 56.2K €

Capitaluri proprii (2025)

1.94M RON

vs 1.65M RON

≈ 384K €

Angajați (2025)

4

2025

2.49M RON

+3%față de 2024Profit net283K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20121.07M RONProfit net: 82.3K RON
20131.08M RONProfit net: 58.4K RON
20141.53M RONProfit net: 5.92K RON
20151.61M RONProfit net: 29.2K RON
20162.1M RONProfit net: 74.7K RON
20172.67M RONProfit net: 138K RON
20184.34M RONProfit net: 164K RON
20194.98M RONProfit net: 307K RON
20203.18M RONProfit net: -84.6K RON
20211.18M RONProfit net: 164K RON
20221.55M RONProfit net: 174K RON
20232.23M RONProfit net: 272K RON
20242.43M RONProfit net: 243K RON
20252.49M RONProfit net: 283K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2,488,085
≈ 494K €
283,254
≈ 56.2K €
4
2024
2,425,219
≈ 488K €
242,511
≈ 48.7K €
4
2023
2,229,076
≈ 451K €
272,206
≈ 55K €
4
2022
1,552,649
≈ 315K €
173,780
≈ 35.2K €
4
2021
1,183,206
≈ 240K €
164,366
≈ 33.4K €
3
2020
3,184,515
≈ 658K €
-84,635
≈ -17.5K €
12
2019
4,979,125
≈ 1.05M €
306,800
≈ 64.7K €
14
2018
4,336,454
≈ 932K €
163,955
≈ 35.2K €
16
2017
2,673,992
≈ 585K €
137,549
≈ 30.1K €
11
2016
2,097,011
≈ 467K €
74,692
≈ 16.6K €
7
2015
1,607,188
≈ 362K €
29,164
≈ 6.56K €
7
2014
1,526,340
≈ 343K €
5,920
≈ 1.33K €
10
2013
1,081,637
≈ 245K €
58,388
≈ 13.2K €
7
2012
1,066,519
≈ 239K €
82,274
≈ 18.5K €
5

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

11,4%

Return on equity (ROE)

14,6%

Current ratio

9,87

Asset turnover

1,15

Revenue per employee

622K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2008-06-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEADFORCE RO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 24054628. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEADFORCE RO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEADFORCE RO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STEADFORCE RO S.R.L., CUI 24054628, nr. Reg. Com. J2008002242352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEADFORCE RO S.R.L. în 2025?

STEADFORCE RO S.R.L. (CUI 24054628) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).