Back to search

KISS INOX CONSTRUCT SRL

ActiveVAT registered

KISS INOX CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.832.946 lei și un profit net de 309.797 lei cu 6 angajați.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 23436328 · Financial health

Ranking in 2025: Timiș #4291CAEN 2511 #790

General details

NameKISS INOX CONSTRUCT SRL
CUI23436328
Registration No.J2008000824356
AddressSTAN VIDRIGHIN, 14-16, Municipiul Timişoara, Timiş
Main CAEN code2511
Authorised CAEN codes2511251243216820
Registration date05/03/2008
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated November 7, 2026

Administrators and representatives

Source: ONRC
KISS SAMUEL VALIadministrator

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1.83M RON

vs 960K RON

≈ 364K €

Profit net (2025)

310K RON

vs 372K RON

≈ 61.5K €

Capitaluri proprii (2025)

863K RON

vs 644K RON

≈ 171K €

Angajați (2025)

6

2025

1.83M RON

+91%față de 2024Profit net310K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012140K RONProfit net: 3.9K RON
2013296K RONProfit net: 51K RON
2014566K RONProfit net: 26.8K RON
2015733K RONProfit net: 155K RON
2016619K RONProfit net: 28.7K RON
20171.45M RONProfit net: 349K RON
20181.48M RONProfit net: 547K RON
20191.02M RONProfit net: 86.5K RON
2020969K RONProfit net: 160K RON
2021887K RONProfit net: 47.8K RON
2022666K RONProfit net: 7.48K RON
2023913K RONProfit net: 138K RON
2024960K RONProfit net: 372K RON
20251.83M RONProfit net: 310K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1,832,946
≈ 364K €
309,797
≈ 61.5K €
6
2024
960,080
≈ 193K €
371,899
≈ 74.8K €
5
2023
913,045
≈ 185K €
137,519
≈ 27.8K €
4
2022
665,704
≈ 135K €
7,475
≈ 1.52K €
4
2021
887,235
≈ 180K €
47,776
≈ 9.71K €
5
2020
968,515
≈ 200K €
160,359
≈ 33.2K €
6
2019
1,016,965
≈ 214K €
86,474
≈ 18.2K €
7
2018
1,478,000
≈ 318K €
546,596
≈ 117K €
8
2017
1,448,796
≈ 317K €
348,557
≈ 76.3K €
8
2016
619,015
≈ 138K €
28,719
≈ 6.4K €
6
2015
732,785
≈ 165K €
155,114
≈ 34.9K €
4
2014
566,363
≈ 127K €
26,826
≈ 6.04K €
2
2013
296,090
≈ 67K €
51,034
≈ 11.5K €
2
2012
140,310
≈ 31.5K €
3,903
≈ 876 €
2

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

16,9%

Return on equity (ROE)

35,9%

Current ratio

0,77

Asset turnover

0,76

Revenue per employee

305K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2025-12-29—
2008-03-072025-12-08Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma KISS INOX CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 23436328. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KISS INOX CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru KISS INOX CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea KISS INOX CONSTRUCT SRL, CUI 23436328, nr. Reg. Com. J2008000824356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are KISS INOX CONSTRUCT SRL în 2025?

KISS INOX CONSTRUCT SRL (CUI 23436328) a avut o marjă de profit net de 16,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).