NOTA CONSULT SRL
NOTA CONSULT SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7022 pentru activități de consultanță pentru afaceri și management.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data
CUI: 21590087 · Financial health
Ranking in 2025: Timiș #29297CAEN 7022 #9335
General details
Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!
Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.
Included free when you claim
Administrators and representatives
Source: ONRCVAT
Not VAT registered
ONRC Status
Funcțiune
Status
Active taxpayer
Split VAT
Does not apply Split VAT
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
19.7K RON
≈ 3.91K €
Profit net (2025)
7.11K RON
≈ 1.41K €
Capitaluri proprii (2025)
7.52K RON
≈ 1.49K €
Angajați (2025)
2025
19.7K RON
| 2012 | 484 RON | Profit net: 312 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 500 RON | Profit net: 51 RON |
| 2014 | 0 RON | Profit net: -591 RON |
| 2015 | 4.4K RON | Profit net: 1.6K RON |
| 2016 | 8.8K RON | Profit net: 2.92K RON |
| 2017 | 7.8K RON | Profit net: -173 RON |
| 2018 | 9.36K RON | Profit net: 115 RON |
| 2019 | 14.2K RON | Profit net: 2.77K RON |
| 2020 | 11.8K RON | Profit net: 5.54K RON |
| 2021 | 12K RON | Profit net: 5.26K RON |
| 2022 | 11.9K RON | Profit net: -20.9K RON |
| 2023 | 14.9K RON | Profit net: 8.97K RON |
| 2024 | 20.8K RON | Profit net: 9.36K RON |
| 2025 | 19.7K RON | Profit net: 7.11K RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19,710 ≈ 3.91K € | 7,107 ≈ 1.41K € | 0 |
| 2024 | 20,750 ≈ 4.17K € | 9,358 ≈ 1.88K € | 0 |
| 2023 | 14,900 ≈ 3.01K € | 8,972 ≈ 1.81K € | — |
| 2022 | 11,850 ≈ 2.4K € | -20,888 ≈ -4.24K € | 0 |
| 2021 | 12,000 ≈ 2.44K € | 5,261 ≈ 1.07K € | 0 |
| 2020 | 11,760 ≈ 2.43K € | 5,536 ≈ 1.14K € | — |
| 2019 | 14,190 ≈ 2.99K € | 2,773 ≈ 584 € | 0 |
| 2018 | 9,360 ≈ 2.01K € | 115 ≈ 24.7 € | — |
| 2017 | 7,800 ≈ 1.71K € | -173 ≈ -37.9 € | — |
| 2016 | 8,800 ≈ 1.96K € | 2,924 ≈ 651 € | — |
| 2015 | 4,400 ≈ 990 € | 1,600 ≈ 360 € | — |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | -591 ≈ -133 € | 0 |
| 2013 | 500 ≈ 113 € | 51 ≈ 11.5 € | 0 |
| 2012 | 484 ≈ 109 € | 312 ≈ 70 € | 0 |
Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Financial ratios 2025
Net profit margin
36,1%
Return on equity (ROE)
94,5%
Current ratio
1,42
Asset turnover
0,78
Revenue per employee
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
VAT Periods
| From | To | Details |
|---|---|---|
| 2007-05-16 | 2013-01-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma NOTA CONSULT SRL după CUI?
Cauți CUI 21590087. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NOTA CONSULT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru NOTA CONSULT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea NOTA CONSULT SRL, CUI 21590087, nr. Reg. Com. J35/1526/2007, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are NOTA CONSULT SRL în 2025?
NOTA CONSULT SRL (CUI 21590087) a avut o marjă de profit net de 36,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).