Back to search

FALCON SECURITY S.R.L.

ActiveVAT registered

FALCON SECURITY S.R.L. este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în orașul Bragadiru, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.982.910 lei și un profit net de 937.210 lei cu 103 angajați.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 17193933 · Financial health

Ranking in 2025: Ilfov #2381CAEN 8001 #115

General details

NameFALCON SECURITY S.R.L.
CUI17193933
Registration No.J2022000345237
AddressBega, 9-11, Oraş Bragadiru, Ilfov
Main CAEN code8001
Authorised CAEN codes4321711280018009821085598569
Registration date20/01/2022
Fiscal authorityUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated November 7, 2026

Administrators and representatives

Source: ONRC

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7.98M RON

vs 7.2M RON

≈ 1.58M €

Profit net (2025)

937K RON

vs 650K RON

≈ 186K €

Capitaluri proprii (2025)

1.75M RON

vs 1.36M RON

≈ 348K €

Angajați (2025)

103

2025

7.98M RON

+11%față de 2024Profit net937K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20121.62M RONProfit net: 307K RON
20131.12M RONProfit net: 197K RON
20141.44M RONProfit net: 177K RON
20157.15M RONProfit net: 878K RON
20167.56M RONProfit net: 1.59M RON
20176.92M RONProfit net: 1.5M RON
20185.77M RONProfit net: 1.15M RON
20195.71M RONProfit net: 471K RON
20207.63M RONProfit net: 1.32M RON
20217.22M RONProfit net: 1.09M RON
20226.94M RONProfit net: 677K RON
20236.26M RONProfit net: 398K RON
20247.2M RONProfit net: 650K RON
20257.98M RONProfit net: 937K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7,982,910
≈ 1.58M €
937,210
≈ 186K €
103
2024
7,201,713
≈ 1.45M €
649,546
≈ 131K €
110
2023
6,262,001
≈ 1.27M €
397,697
≈ 80.4K €
116
2022
6,937,845
≈ 1.41M €
676,984
≈ 137K €
153
2021
7,223,256
≈ 1.47M €
1,090,747
≈ 222K €
140
2020
7,634,827
≈ 1.58M €
1,320,504
≈ 273K €
170
2019
5,711,987
≈ 1.2M €
471,437
≈ 99.4K €
164
2018
5,771,610
≈ 1.24M €
1,146,204
≈ 246K €
204
2017
6,924,711
≈ 1.52M €
1,504,858
≈ 329K €
204
2016
7,557,839
≈ 1.68M €
1,593,880
≈ 355K €
245
2015
7,151,993
≈ 1.61M €
877,926
≈ 198K €
257
2014
1,438,091
≈ 324K €
177,004
≈ 39.8K €
50
2013
1,117,728
≈ 253K €
196,639
≈ 44.5K €
45
2012
1,620,796
≈ 364K €
307,187
≈ 68.9K €
57

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

11,7%

Return on equity (ROE)

53,4%

Current ratio

1,69

Asset turnover

2,4

Revenue per employee

77.5K RON

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2005-02-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FALCON SECURITY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 17193933. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FALCON SECURITY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FALCON SECURITY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FALCON SECURITY S.R.L., CUI 17193933, nr. Reg. Com. J2022000345237, sediu Oraş Bragadiru, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FALCON SECURITY S.R.L. în 2025?

FALCON SECURITY S.R.L. (CUI 17193933) a avut o marjă de profit net de 11,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).