Back to search

CAMPO EURO CLUB SRL

ActiveVAT registered

CAMPO EURO CLUB SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Sat Partizani, Comuna Maliuc, Tulcea. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 432.949 lei și un profit net de 5532 lei cu 2 angajați.Summary automatically generated from public ANAF/ONRC data

CUI: 14725637 · Financial health

Ranking in 2025: Tulcea #3766CAEN 5520 #2869

General Information

NameCAMPO EURO CLUB SRL
CUI14725637
Registration No.J2002000199366
AddressCom. MALIUC, Sat Partizani, Comuna Maliuc, Tulcea
Main CAEN code5520
Registration date28/06/2002
Fiscal authorityAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Legal formSRL
Ownership formPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Is this your company? Claim your website and get the Verified badge!

Claim your company website, earn the Verified badge and appear with an official link instead of a Google search.

Claim your website

Included free when you claim

Verified badgeCookie consentANPC (SAL) badgeAI visibility check
Search on Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · updated October 21, 2026

Administrators & Legal Representatives

Source: ONRC

VAT

Registered for VAT

ONRC Status

Funcțiune

Status

Active taxpayer

Split VAT

Does not apply Split VAT

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

105K RON

vs 433K RON

≈ 20.9K €

Profit net (2025)

14.3K RON

vs 5.53K RON

≈ 2.84K €

Capitaluri proprii (2025)

149K RON

vs 135K RON

≈ 29.6K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
105,298
≈ 20.9K €
14,322
≈ 2.84K €
0
2024
432,949
≈ 87K €
5,532
≈ 1.11K €
2
2023
401,129
≈ 81.1K €
7,916
≈ 1.6K €
2
2022
321,047
≈ 65.1K €
10,811
≈ 2.19K €
3
2021
312,939
≈ 63.6K €
6,579
≈ 1.34K €
3
2020
376,827
≈ 77.9K €
212,779
≈ 44K €
1
2019
384,895
≈ 81.1K €
47,843
≈ 10.1K €
2
2018
225,349
≈ 48.4K €
5,753
≈ 1.24K €
3
2017
157,520
≈ 34.5K €
9,998
≈ 2.19K €
3
2016
158,752
≈ 35.4K €
996
≈ 222 €
2
2015
139,326
≈ 31.3K €
9,978
≈ 2.24K €
2
2014
237,373
≈ 53.4K €
15,343
≈ 3.45K €
3
2013
258,791
≈ 58.6K €
5,930
≈ 1.34K €
5
2012
283,425
≈ 63.6K €
2,467
≈ 554 €
4

Source: ANAF bilanț · updated September 16, 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Financial ratios 2025

Net profit margin

13,6%

Return on equity (ROE)

9,6%

Current ratio

0,36

Asset turnover

0,19

Revenue per employee

—

Full multi-year analysis, Altman Z′, trends and verdict → Financial healthPro

Istoric

VAT Periods

FromToDetails
2002-07-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CAMPO EURO CLUB SRL după CUI?

Cauți CUI 14725637. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CAMPO EURO CLUB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CAMPO EURO CLUB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CAMPO EURO CLUB SRL, CUI 14725637, nr. Reg. Com. J2002000199366, sediu Sat Partizani, Comuna Maliuc, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CAMPO EURO CLUB SRL în 2025?

CAMPO EURO CLUB SRL (CUI 14725637) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).