Înapoi la căutare

RECONSTRUCŢIA BET SRL

ActivPlătitor TVA

RECONSTRUCŢIA BET SRL este o firmă înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.223.364 lei și un profit net de 1.436.770 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17777126 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #3017CAEN 7112 #1520

Date Generale

DenumireRECONSTRUCŢIA BET SRL
CUI17777126
Nr. Reg. ComerțJ2005001522292
AdresăTUDOR VLADIMIRESCU, 22, Municipiul Ploieşti, Prahova
Cod CAEN principal7112
Data înregistrării13/07/2005
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,88 mil. RON

vs 2,22 mil. RON

≈ 373 K €

Profit net (2025)

788 K RON

vs 1,44 mil. RON

≈ 156 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,78 mil. RON

vs 1,95 mil. RON

≈ 352 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.881.202
≈ 373 K €
788.033
≈ 156 K €
1
2024
2.223.364
≈ 447 K €
1.436.770
≈ 289 K €
2
2023
2.276.090
≈ 460 K €
1.324.062
≈ 268 K €
1
2022
818.592
≈ 166 K €
648.875
≈ 132 K €
1
2021
930.708
≈ 189 K €
823.693
≈ 167 K €
1
2020
212.195
≈ 43,9 K €
158.127
≈ 32,7 K €
1
2019
1.299.001
≈ 274 K €
679.284
≈ 143 K €
3
2018
663.902
≈ 143 K €
573.746
≈ 123 K €
4
2017
—
9.229
≈ 2,02 K €
—
2016
—
-35.707
≈ -7,95 K €
1
2015
168.000
≈ 37,8 K €
-61.173
≈ -13,8 K €
5
2014
215.000
≈ 48,4 K €
594
≈ 134 €
10
2013
142.567
≈ 32,3 K €
15.584
≈ 3,53 K €
7
2012
5.000
≈ 1,12 K €
1.567
≈ 352 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

41,9%

Randament capital propriu (ROE)

44,4%

Lichiditate curentă

1,82

Rotația activelor

0,67

Cifră de afaceri / angajat

1,88 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2018-08-24—
2005-07-182012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RECONSTRUCŢIA BET SRL după CUI?

Cauți CUI 17777126. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RECONSTRUCŢIA BET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RECONSTRUCŢIA BET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RECONSTRUCŢIA BET SRL, CUI 17777126, nr. Reg. Com. J2005001522292, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RECONSTRUCŢIA BET SRL în 2025?

RECONSTRUCŢIA BET SRL (CUI 17777126) a avut o marjă de profit net de 41,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).