Înapoi la căutare

RECONSTRUCTIA SRL

ActivPlătitor TVA

RECONSTRUCTIA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.727.133 lei și un profit net de 74.297 lei cu 15 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 1356082 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #3074CAEN 4100 #2357

Date Generale

DenumireRECONSTRUCTIA SRL
CUI1356082
Nr. Reg. ComerțJ1992000489297
AdresăStr. POPA FARCAS, 4, Municipiul Ploieşti, Prahova
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării14/02/1992
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,84 mil. RON

vs 3,73 mil. RON

≈ 365 K €

Profit net (2025)

518 K RON

vs 74,3 K RON

≈ 103 K €

Capitaluri proprii (2025)

847 K RON

vs 388 K RON

≈ 168 K €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.837.352
≈ 365 K €
518.370
≈ 103 K €
14
2024
3.727.133
≈ 749 K €
74.297
≈ 14,9 K €
15
2023
1.819.726
≈ 368 K €
99.649
≈ 20,1 K €
13
2022
2.268.414
≈ 460 K €
16.421
≈ 3,33 K €
13
2021
3.085.059
≈ 627 K €
401.956
≈ 81,7 K €
14
2020
1.303.682
≈ 270 K €
6.264
≈ 1,29 K €
12
2019
2.016.706
≈ 425 K €
91.580
≈ 19,3 K €
13
2018
2.808.363
≈ 603 K €
354.105
≈ 76,1 K €
14
2017
1.923.238
≈ 421 K €
83.584
≈ 18,3 K €
11
2016
827.382
≈ 184 K €
15.017
≈ 3,34 K €
11
2015
2.377.272
≈ 535 K €
83.773
≈ 18,8 K €
21
2014
855.623
≈ 193 K €
5.538
≈ 1,25 K €
4
2013
850.957
≈ 193 K €
4.978
≈ 1,13 K €
5
2012
598.709
≈ 134 K €
156
≈ 35 €
11

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

28,2%

Randament capital propriu (ROE)

61,2%

Lichiditate curentă

2,02

Rotația activelor

1,25

Cifră de afaceri / angajat

131 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1993-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RECONSTRUCTIA SRL după CUI?

Cauți CUI 1356082. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RECONSTRUCTIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RECONSTRUCTIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RECONSTRUCTIA SRL, CUI 1356082, nr. Reg. Com. J1992000489297, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RECONSTRUCTIA SRL în 2025?

RECONSTRUCTIA SRL (CUI 1356082) a avut o marjă de profit net de 28,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).