Volver a la búsqueda

STIL PREMIUM SRL

ActivaRegistrada en IVA

STIL PREMIUM SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6203.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 22810318 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17789CAEN 6203 #315

Información general

NombreSTIL PREMIUM SRL
CUI22810318
N.º de registroJ2007004353356
DirecciónACAD. REMUS RĂDULEŢ, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6290
Códigos CAEN autorizados6210622062906820702082109510
Fecha de registro26/11/2007
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
DOBRA DOINAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

202 mil RON

vs 213 mil RON

≈ 40,1 mil €

Profit net (2025)

136 mil RON

vs 152 mil RON

≈ 26,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

136 mil RON

vs 153 mil RON

≈ 27 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
201.975
≈ 40,1 mil €
135.563
≈ 26,9 mil €
1
2024
212.522
≈ 42,7 mil €
152.345
≈ 30,6 mil €
1
2023
179.900
≈ 36,4 mil €
122.824
≈ 24,8 mil €
1
2022
128.500
≈ 26,1 mil €
118.967
≈ 24,1 mil €
0
2021
124.075
≈ 25,2 mil €
112.553
≈ 22,9 mil €
0
2020
116.464
≈ 24,1 mil €
106.579
≈ 22 mil €
0
2019
111.750
≈ 23,6 mil €
95.130
≈ 20 mil €
0
2018
105.500
≈ 22,7 mil €
97.036
≈ 20,9 mil €
—
2017
90.000
≈ 19,7 mil €
78.702
≈ 17,2 mil €
—
2016
85.969
≈ 19,1 mil €
73.329
≈ 16,3 mil €
—
2015
83.386
≈ 18,8 mil €
70.400
≈ 15,8 mil €
—
2014
48.000
≈ 10,8 mil €
18.674
≈ 4,2 mil €
—
2013
42.000
≈ 9,5 mil €
16.923
≈ 3,83 mil €
1
2012
42.000
≈ 9,43 mil €
1297
≈ 291 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

67,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,5%

Ratio de liquidez corriente

3,83

Rotación de activos

1,1

Facturación por empleado

202 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2007-11-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STIL PREMIUM SRL după CUI?

Cauți CUI 22810318. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STIL PREMIUM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STIL PREMIUM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STIL PREMIUM SRL, CUI 22810318, nr. Reg. Com. J2007004353356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STIL PREMIUM SRL în 2025?

STIL PREMIUM SRL (CUI 22810318) a avut o marjă de profit net de 67,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).