Înapoi la căutare

AGASI SRL

ActivPlătitor TVA

AGASI SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 43.154.148 lei și un profit net de 223.406 lei cu 136 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 1819748 · Sănătate financiară

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Timiș #322CAEN 4322 #68

Date Generale

DenumireAGASI SRL
CUI1819748
Nr. Reg. ComerțJ1992001684352
AdresăVenus, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal4322
Data înregistrării14/05/1992
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BÎRLAN MARIUSadministrator
BĂLAN MIRCEAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

43,2 mil. RON

vs 38,1 mil. RON

≈ 8,57 mil. €

Profit net (2025)

223 K RON

vs 220 K RON

≈ 44,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

5,35 mil. RON

vs 11,3 mil. RON

≈ 1,06 mil. €

Angajați (2025)

136
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
43.154.148
≈ 8,57 mil. €
223.406
≈ 44,3 K €
136
2024
38.117.066
≈ 7,66 mil. €
220.045
≈ 44,2 K €
146
2023
57.885.402
≈ 11,7 mil. €
6.028.025
≈ 1,22 mil. €
155
2022
66.963.368
≈ 13,6 mil. €
5.422.522
≈ 1,1 mil. €
145
2021
49.765.907
≈ 10,1 mil. €
9.366.737
≈ 1,9 mil. €
145
2020
75.683.362
≈ 15,6 mil. €
16.393.148
≈ 3,39 mil. €
153
2019
86.834.618
≈ 18,3 mil. €
13.738.785
≈ 2,9 mil. €
147
2018
75.062.220
≈ 16,1 mil. €
7.980.233
≈ 1,71 mil. €
144
2017
100.659.457
≈ 22 mil. €
19.482.916
≈ 4,26 mil. €
149
2016
44.380.380
≈ 9,88 mil. €
5.608.722
≈ 1,25 mil. €
157
2015
71.778.480
≈ 16,1 mil. €
8.779.279
≈ 1,98 mil. €
155
2014
56.592.933
≈ 12,7 mil. €
7.495.143
≈ 1,69 mil. €
139
2013
29.850.217
≈ 6,75 mil. €
4.212.273
≈ 953 K €
129
2012
45.884.824
≈ 10,3 mil. €
4.574.240
≈ 1,03 mil. €
128

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

0,5%

Randament capital propriu (ROE)

4,2%

Lichiditate curentă

1

Rotația activelor

1,94

Cifră de afaceri / angajat

317 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1995-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGASI SRL după CUI?

Cauți CUI 1819748. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGASI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGASI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AGASI SRL, CUI 1819748, nr. Reg. Com. J1992001684352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGASI SRL în 2025?

AGASI SRL (CUI 1819748) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).