Zurück zur Suche

INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL

AktivMwSt.-pflichtig

INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL este o companie înființată în 2017 cu sediul în Municipiul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 126.586.217 lei și un profit net de 2.513.662 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 27555127 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #136CAEN 6210 #61

Allgemeine Informationen

NameINTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL
CUI27555127
Registrierungsnr.J2017000340359
AdresseCONSILIUL EUROPEI, 2A, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6210
Registrierungsdatum13/02/2017
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 Mio. RON

vs 127 Mio. RON

≈ 21,9 Mio. €

Profit net (2025)

4,74 Mio. RON

vs 2,51 Mio. RON

≈ 941.000 €

Capitaluri proprii (2025)

98,5 Mio. RON

vs 89,6 Mio. RON

≈ 19,5 Mio. €

Angajați (2025)

223
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110.312.432
≈ 21,9 Mio. €
4.739.598
≈ 941.000 €
223
2024
126.586.217
≈ 25,4 Mio. €
2.513.662
≈ 505.000 €
301
2023
117.610.840
≈ 23,8 Mio. €
1.683.561
≈ 340.000 €
292
2022
143.499.904
≈ 29,1 Mio. €
8.669.858
≈ 1,76 Mio. €
317
2021
109.844.740
≈ 22,3 Mio. €
6.494.626
≈ 1,32 Mio. €
269
2020
102.843.432
≈ 21,3 Mio. €
6.563.441
≈ 1,36 Mio. €
292
2019
102.310.711
≈ 21,6 Mio. €
6.690.119
≈ 1,41 Mio. €
284
2018
84.261.483
≈ 18,1 Mio. €
3.530.004
≈ 759.000 €
257
2017
58.315.650
≈ 12,8 Mio. €
3.853.978
≈ 844.000 €
242
2016
99.762.071
≈ 22,2 Mio. €
7.339.108
≈ 1,63 Mio. €
216
2015
69.167.546
≈ 15,6 Mio. €
4.955.693
≈ 1,11 Mio. €
207
2014
56.720.866
≈ 12,8 Mio. €
4.004.691
≈ 901.000 €
168
2013
42.241.103
≈ 9,56 Mio. €
2.934.549
≈ 664.000 €
101
2012
32.014.094
≈ 7,18 Mio. €
1.867.751
≈ 419.000 €
74

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

4,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

4,8%

Liquiditätsgrad

6,67

Kapitalumschlag

0,95

Umsatz pro Mitarbeiter

495.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2010-10-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 27555127. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL, CUI 27555127, nr. Reg. Com. J2017000340359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL în 2025?

INTEL SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 27555127) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).