Înapoi la căutare

TZMO ROMANIA S.R.L.

ActivPlătitor TVA

TZMO ROMANIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 417.449.803 lei și un profit net de 16.427.920 lei cu 147 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 9693687 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: România #696Ilfov #52CAEN 4649 #4

Date Generale

DenumireTZMO ROMANIA S.R.L.
CUI9693687
Nr. Reg. ComerțJ2018006006232
AdresăDE CENTURĂ, 3E, Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov
Cod CAEN principal4649
Data înregistrării17/12/2018
Organ fiscalDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
LUCIAN BALAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

417.4M RON

vs 384.0M RON

≈ 82.9M €

Profit net (2025)

16.4M RON

vs 18.1M RON

≈ 3.3M €

Capitaluri proprii (2025)

95.1M RON

vs 87.2M RON

≈ 18.9M €

Angajați (2025)

147
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
417.449.803
≈ 82.9M €
16.427.920
≈ 3.3M €
147
2024
384.046.822
≈ 77.2M €
18.134.987
≈ 3.6M €
149
2023
353.971.218
≈ 71.6M €
16.182.766
≈ 3.3M €
140
2022
301.733.988
≈ 61.2M €
11.057.165
≈ 2.2M €
136
2021
276.144.696
≈ 56.1M €
19.056.288
≈ 3.9M €
132
2020
240.768.435
≈ 49.8M €
18.815.326
≈ 3.9M €
124
2019
207.275.078
≈ 43.7M €
6.602.330
≈ 1.4M €
112
2018
179.954.618
≈ 38.7M €
5.156.645
≈ 1.1M €
110
2017
161.964.753
≈ 35.5M €
4.145.738
≈ 908K €
112
2016
147.230.574
≈ 32.8M €
4.846.205
≈ 1.1M €
106
2015
131.360.822
≈ 29.6M €
4.545.004
≈ 1.0M €
101
2014
117.758.215
≈ 26.5M €
4.175.997
≈ 940K €
106
2013
104.770.080
≈ 23.7M €
3.331.772
≈ 754K €
109
2012
96.930.009
≈ 21.8M €
2.002.621
≈ 449K €
110

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

3,9%

Randament capital propriu (ROE)

17,3%

Lichiditate curentă

1,94

Rotația activelor

2,45

Cifră de afaceri / angajat

2.8M RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1997-08-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TZMO ROMANIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 9693687. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TZMO ROMANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TZMO ROMANIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TZMO ROMANIA S.R.L., CUI 9693687, nr. Reg. Com. J2018006006232, sediu Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TZMO ROMANIA S.R.L. în 2025?

TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687) a avut o marjă de profit net de 3,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).