Înapoi la căutare

VIOLA FARM SRL

ActivPlătitor TVA

VIOLA FARM SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în Municipiul Suceava. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.311.618 lei cu un profit net de 134.175 lei și 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 9162391 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Suceava #3491CAEN 4773 #1629

Date Generale

DenumireVIOLA FARM SRL
CUI9162391
Nr. Reg. ComerțJ1997000072335
AdresăStr. 6 NOIEMBRIE, 36, Municipiul Suceava, Suceava
Cod CAEN principal4773
Coduri CAEN autorizate4727477347744775
Data înregistrării03/02/1997
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,31 mil. RON

vs 1,22 mil. RON

≈ 260 K €

Profit net (2025)

134 K RON

vs 89,2 K RON

≈ 26,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

150 K RON

vs 105 K RON

≈ 29,7 K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.311.618
≈ 260 K €
134.175
≈ 26,6 K €
3
2024
1.221.607
≈ 246 K €
89.218
≈ 17,9 K €
3
2023
1.353.073
≈ 274 K €
126.700
≈ 25,6 K €
4
2022
1.261.276
≈ 256 K €
103.071
≈ 20,9 K €
4
2021
1.102.912
≈ 224 K €
118.801
≈ 24,1 K €
4
2020
1.035.223
≈ 214 K €
116.802
≈ 24,1 K €
4
2019
760.615
≈ 160 K €
75.759
≈ 16 K €
4
2018
785.765
≈ 169 K €
54.574
≈ 11,7 K €
4
2017
708.289
≈ 155 K €
5.968
≈ 1,31 K €
5
2016
682.684
≈ 152 K €
42.538
≈ 9,47 K €
5
2015
668.327
≈ 150 K €
35.874
≈ 8,07 K €
5
2014
644.723
≈ 145 K €
39.430
≈ 8,87 K €
4
2013
611.213
≈ 138 K €
55.725
≈ 12,6 K €
4
2012
550.166
≈ 123 K €
59.530
≈ 13,4 K €
5

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

10,2%

Randament capital propriu (ROE)

89,6%

Lichiditate curentă

1,5

Rotația activelor

2,92

Cifră de afaceri / angajat

437 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1998-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VIOLA FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 9162391. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VIOLA FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VIOLA FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VIOLA FARM SRL, CUI 9162391, nr. Reg. Com. J1997000072335, sediu Municipiul Suceava, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VIOLA FARM SRL în 2025?

VIOLA FARM SRL (CUI 9162391) a avut o marjă de profit net de 10,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).