Înapoi la căutare

CONSTRUMA DESIGN SRL

ActivPlătitor TVA

CONSTRUMA DESIGN SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în Cluj-Napoca. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.174.539 lei și un profit net de 804.475 lei cu 11 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 8651543 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #2453CAEN 4690 #1123

Date Generale

DenumireCONSTRUMA DESIGN SRL
CUI8651543
Nr. Reg. ComerțJ12/1297/1996
AdresăStr. PITEŞTI, 16, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal4690
Coduri CAEN autorizate4521469051415241
Data înregistrării18/07/1996
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SECHEI RADUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,17 mil. RON

vs 4,78 mil. RON

≈ 1,03 mil. €

Profit net (2025)

804 K RON

vs 342 K RON

≈ 160 K €

Capitaluri proprii (2025)

2,55 mil. RON

vs 2,09 mil. RON

≈ 507 K €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.174.539
≈ 1,03 mil. €
804.475
≈ 160 K €
11
2024
4.778.736
≈ 961 K €
342.084
≈ 68,8 K €
14
2023
7.119.685
≈ 1,44 mil. €
978.013
≈ 198 K €
13
2022
5.780.220
≈ 1,17 mil. €
535.535
≈ 109 K €
14
2021
5.476.290
≈ 1,11 mil. €
972.600
≈ 198 K €
15
2020
3.842.470
≈ 794 K €
532.835
≈ 110 K €
13
2019
5.519.666
≈ 1,16 mil. €
755.387
≈ 159 K €
16
2018
6.005.487
≈ 1,29 mil. €
1.043.047
≈ 224 K €
15
2017
4.250.837
≈ 931 K €
519.464
≈ 114 K €
14
2016
4.842.195
≈ 1,08 mil. €
640.881
≈ 143 K €
14
2015
4.810.570
≈ 1,08 mil. €
126.502
≈ 28,5 K €
16
2014
5.170.714
≈ 1,16 mil. €
750.498
≈ 169 K €
17
2013
5.357.200
≈ 1,21 mil. €
850.478
≈ 192 K €
17
2012
6.661.345
≈ 1,49 mil. €
1.264.480
≈ 284 K €
17

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

15,5%

Randament capital propriu (ROE)

31,5%

Lichiditate curentă

1,04

Rotația activelor

0,98

Cifră de afaceri / angajat

470 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1996-07-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUMA DESIGN SRL după CUI?

Cauți CUI 8651543. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUMA DESIGN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUMA DESIGN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUMA DESIGN SRL, CUI 8651543, nr. Reg. Com. J12/1297/1996, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUMA DESIGN SRL în 2025?

CONSTRUMA DESIGN SRL (CUI 8651543) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).