Înapoi la căutare

ZIZI SRL

ActivPlătitor TVA

ZIZI SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.147.678 lei și un profit net de 566.974 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 860161 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dâmbovița #2046CAEN 6820 #2447

Date Generale

DenumireZIZI SRL
CUI860161
Nr. Reg. ComerțJ1992001607155
AdresăLAMINORULUI, 6A, Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate55105520561156306820
Data înregistrării24.07.1992
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
DRĂGAN LAZĂRadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,15 mil. RON

vs 1,07 mil. RON

≈ 228 K €

Profit net (2025)

567 K RON

vs 470 K RON

≈ 113 K €

Capitaluri proprii (2025)

5,79 mil. RON

vs 5,61 mil. RON

≈ 1,15 mil. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.147.678
≈ 228 K €
566.974
≈ 113 K €
3
2024
1.065.932
≈ 214 K €
469.605
≈ 94,4 K €
4
2023
1.046.293
≈ 212 K €
449.027
≈ 90,8 K €
4
2022
1.053.007
≈ 214 K €
939.179
≈ 190 K €
4
2021
1.062.729
≈ 216 K €
622.865
≈ 127 K €
4
2020
836.445
≈ 173 K €
379.804
≈ 78,5 K €
4
2019
798.748
≈ 168 K €
391.027
≈ 82,4 K €
4
2018
774.506
≈ 166 K €
468.171
≈ 101 K €
4
2017
711.938
≈ 156 K €
385.403
≈ 84,4 K €
4
2016
536.512
≈ 119 K €
178.106
≈ 39,7 K €
3
2015
541.999
≈ 122 K €
313.180
≈ 70,5 K €
2
2014
546.057
≈ 123 K €
277.557
≈ 62,4 K €
3
2013
513.317
≈ 116 K €
252.780
≈ 57,2 K €
3
2012
464.752
≈ 104 K €
231.726
≈ 52 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

49,4%

Randament capital propriu (ROE)

9,8%

Lichiditate curentă

2,76

Rotația activelor

0,18

Cifră de afaceri / angajat

383 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1997-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZIZI SRL după CUI?

Cauți CUI 860161. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZIZI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZIZI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZIZI SRL, CUI 860161, nr. Reg. Com. J1992001607155, sediu Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZIZI SRL în 2025?

ZIZI SRL (CUI 860161) a avut o marjă de profit net de 49,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).