SAR SECURITY SRL
SAR SECURITY SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 15.132.535 lei și un profit net de 4.714.122 lei cu 125 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC
CUI: 8507824 · Sănătate financiară
Poziția în top 2025: Timiș #776CAEN 8001 #61
Date Generale
Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!
Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.
Incluse gratuit la revendicare
Administratori & Reprezentanți
Sursa: ONRCTVA
Înregistrat în scopuri de TVA
Status ONRC
Funcțiune
Stare
Contribuabil activ
Split TVA
Nu aplică Split TVA
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
15.1M RON
≈ 3.0M €
Profit net (2025)
4.7M RON
≈ 936K €
Capitaluri proprii (2025)
4.7M RON
≈ 937K €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15.132.535 ≈ 3.0M € | 4.714.122 ≈ 936K € | 125 |
| 2024 | 14.729.373 ≈ 3.0M € | 5.792.376 ≈ 1.2M € | 131 |
| 2023 | 15.013.690 ≈ 3.0M € | 6.274.465 ≈ 1.3M € | 145 |
| 2022 | 16.939.745 ≈ 3.4M € | 5.401.787 ≈ 1.1M € | 177 |
| 2021 | 19.542.710 ≈ 4.0M € | 4.585.141 ≈ 932K € | 224 |
| 2020 | 18.094.054 ≈ 3.7M € | 3.115.180 ≈ 644K € | 235 |
| 2019 | 18.501.256 ≈ 3.9M € | 3.611.328 ≈ 761K € | 243 |
| 2018 | 16.522.630 ≈ 3.6M € | 2.851.578 ≈ 613K € | 253 |
| 2017 | 15.457.656 ≈ 3.4M € | 2.311.502 ≈ 506K € | 320 |
| 2016 | 14.175.542 ≈ 3.2M € | 2.274.355 ≈ 506K € | 342 |
| 2015 | 14.016.543 ≈ 3.2M € | 2.921.052 ≈ 657K € | 333 |
| 2014 | 10.223.893 ≈ 2.3M € | 1.420.514 ≈ 320K € | 268 |
| 2013 | 8.675.447 ≈ 2.0M € | 1.183.473 ≈ 268K € | 260 |
| 2012 | 7.501.366 ≈ 1.7M € | 1.117.961 ≈ 251K € | 261 |
Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indicatori financiari 2025
Marjă profit net
31,2%
Randament capital propriu (ROE)
99,9%
Lichiditate curentă
0,9
Rotația activelor
0,52
Cifră de afaceri / angajat
121K RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
La aceeași adresă
Perioade TVA
| De la | Până la | Detalii |
|---|---|---|
| 1998-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SAR SECURITY SRL după CUI?
Cauți CUI 8507824. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAR SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SAR SECURITY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SAR SECURITY SRL, CUI 8507824, nr. Reg. Com. J1996000742350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SAR SECURITY SRL în 2025?
SAR SECURITY SRL (CUI 8507824) a avut o marjă de profit net de 31,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).