Înapoi la căutare

HIDRO SALT-B-92 SRL

ActivPlătitor TVA

HIDRO SALT-B-92 SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 106.346.769 lei și un profit net de 15.338.540 lei cu 226 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 8309185 · Sănătate financiară

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: București #1163CAEN 4341 #1

Date Generale

DenumireHIDRO SALT-B-92 SRL
CUI8309185
Nr. Reg. ComerțJ1996002167409
AdresăStr. VIITORULUI, 50, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal4341
Data înregistrării20/03/1996
Organ fiscalDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BĂICULESCU DEUGENEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

106 mil. RON

vs 101 mil. RON

≈ 21,1 mil. €

Profit net (2025)

15,3 mil. RON

vs 13,7 mil. RON

≈ 3,04 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

75,9 mil. RON

vs 60,5 mil. RON

≈ 15,1 mil. €

Angajați (2025)

226
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
106.346.769
≈ 21,1 mil. €
15.338.540
≈ 3,04 mil. €
226
2024
100.937.866
≈ 20,3 mil. €
13.726.605
≈ 2,76 mil. €
235
2023
155.195.249
≈ 31,4 mil. €
33.867.470
≈ 6,85 mil. €
259
2022
104.764.155
≈ 21,2 mil. €
3.359.711
≈ 681 K €
216
2021
59.301.988
≈ 12,1 mil. €
1.885.510
≈ 383 K €
249
2020
51.947.193
≈ 10,7 mil. €
1.690.441
≈ 349 K €
250
2019
47.623.647
≈ 10 mil. €
1.456.087
≈ 307 K €
167
2018
27.334.241
≈ 5,87 mil. €
1.055.072
≈ 227 K €
127
2017
21.849.598
≈ 4,78 mil. €
282.351
≈ 61,8 K €
138
2016
32.778.095
≈ 7,3 mil. €
1.532.292
≈ 341 K €
163
2015
40.349.442
≈ 9,08 mil. €
989.013
≈ 223 K €
179
2014
18.013.280
≈ 4,05 mil. €
4.008.888
≈ 902 K €
94
2013
13.950.473
≈ 3,16 mil. €
1.761.120
≈ 399 K €
134
2012
14.583.632
≈ 3,27 mil. €
1.546.398
≈ 347 K €
139

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

14,4%

Randament capital propriu (ROE)

20,2%

Lichiditate curentă

1,74

Rotația activelor

0,71

Cifră de afaceri / angajat

471 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1996-04-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIDRO SALT-B-92 SRL după CUI?

Cauți CUI 8309185. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIDRO SALT-B-92 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIDRO SALT-B-92 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HIDRO SALT-B-92 SRL, CUI 8309185, nr. Reg. Com. J1996002167409, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIDRO SALT-B-92 SRL în 2025?

HIDRO SALT-B-92 SRL (CUI 8309185) a avut o marjă de profit net de 14,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).