Înapoi la căutare

SETA SERCO SRL

ActivPlătitor TVA

SETA SERCO SRL este o firmă înființată în anul 1995 cu sediul în municipiul Mediaș, județul Sibiu. Compania are ca activitate principală lucrări de instalații electrice și a înregistrat o cifră de afaceri de 505.672 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 7736501 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sibiu #5170CAEN 4321 #3282

Date Generale

DenumireSETA SERCO SRL
CUI7736501
Nr. Reg. ComerțJ32/629/1995
AdresăStr. TRANDAFIRILOR, 17, Municipiul Mediaş, Sibiu
Cod CAEN principal4321
Coduri CAEN autorizate422243217112
Data înregistrării19/09/1995
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Mediaş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
POP IOANadministrator
POP CLARAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

506 K RON

vs 255 K RON

≈ 100 K €

Profit net (2025)

199 K RON

vs 203 RON

≈ 39,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

298 K RON

vs 155 K RON

≈ 59,1 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
505.672
≈ 100 K €
198.705
≈ 39,4 K €
1
2024
254.669
≈ 51,2 K €
203
≈ 40,8 €
1
2023
243.783
≈ 49,3 K €
2.265
≈ 458 €
1
2022
140.863
≈ 28,6 K €
234
≈ 47,5 €
1
2021
81.896
≈ 16,6 K €
544
≈ 111 €
1
2020
104.195
≈ 21,5 K €
917
≈ 190 €
1
2019
200.535
≈ 42,3 K €
243
≈ 51,2 €
1
2018
79.914
≈ 17,2 K €
531
≈ 114 €
1
2017
67.776
≈ 14,8 K €
522
≈ 114 €
1
2016
112.665
≈ 25,1 K €
480
≈ 107 €
2
2015
94.464
≈ 21,3 K €
17.567
≈ 3,95 K €
2
2014
146.414
≈ 32,9 K €
11.943
≈ 2,69 K €
7
2013
124.969
≈ 28,3 K €
428
≈ 96,9 €
7
2012
90.725
≈ 20,4 K €
11.475
≈ 2,58 K €
7

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

39,3%

Randament capital propriu (ROE)

66,7%

Lichiditate curentă

5,92

Rotația activelor

1,43

Cifră de afaceri / angajat

506 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1996-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SETA SERCO SRL după CUI?

Cauți CUI 7736501. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SETA SERCO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SETA SERCO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SETA SERCO SRL, CUI 7736501, nr. Reg. Com. J32/629/1995, sediu Municipiul Mediaş, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SETA SERCO SRL în 2025?

SETA SERCO SRL (CUI 7736501) a avut o marjă de profit net de 39,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).