Înapoi la căutare

LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L.

Activ

LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L. este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în satul Dragoești, județul Vâlcea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 109.923 lei și un profit net de 45.475 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 6764902 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vâlcea #6195CAEN 7312 #475

Date Generale

DenumireLAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L.
CUI6764902
Nr. Reg. ComerțJ1994001203384
AdresăCom. Drăgoeşti, Sat Dragoeşti, Comuna Dragoeşti, Vâlcea
Cod CAEN principal7312
Coduri CAEN autorizate682070207311731274998559
Data înregistrării10/11/1994
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Băbeni
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 K RON

vs 92,6 K RON

≈ 21,8 K €

Profit net (2025)

45,5 K RON

vs 20,6 K RON

≈ 9,03 K €

Capitaluri proprii (2025)

54,4 K RON

vs 103 K RON

≈ 10,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
109.923
≈ 21,8 K €
45.475
≈ 9,03 K €
1
2024
92.590
≈ 18,6 K €
20.630
≈ 4,15 K €
2
2023
110.228
≈ 22,3 K €
39.982
≈ 8,08 K €
1
2022
170.978
≈ 34,7 K €
132.201
≈ 26,8 K €
1
2021
63.975
≈ 13 K €
53.264
≈ 10,8 K €
0
2020
55.492
≈ 11,5 K €
93
≈ 19,2 €
1
2019
73.546
≈ 15,5 K €
-6.833
≈ -1,44 K €
1
2018
73.310
≈ 15,8 K €
-12.602
≈ -2,71 K €
1
2017
91.442
≈ 20 K €
-9.693
≈ -2,12 K €
1
2016
85.495
≈ 19 K €
-10.787
≈ -2,4 K €
1
2015
72.082
≈ 16,2 K €
-11.321
≈ -2,55 K €
1
2014
63.055
≈ 14,2 K €
-16.406
≈ -3,69 K €
1
2013
90.934
≈ 20,6 K €
-17.309
≈ -3,92 K €
1
2012
214.049
≈ 48 K €
-65.729
≈ -14,8 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

41,4%

Randament capital propriu (ROE)

83,6%

Lichiditate curentă

11,84

Rotația activelor

1,89

Cifră de afaceri / angajat

110 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1995-01-062018-01-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 6764902. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L., CUI 6764902, nr. Reg. Com. J1994001203384, sediu Sat Dragoeşti, Comuna Dragoeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L. în 2025?

LAURENȚIU VANĂ MEDIA S.R.L. (CUI 6764902) a avut o marjă de profit net de 41,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).