Înapoi la căutare

MURESAN-COM SRL

Activ

MURESAN-COM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Zalău, Sălaj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6000 lei și un profit net de 274 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 676453 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sălaj #6374CAEN 4711 #32507

Date Generale

DenumireMURESAN-COM SRL
CUI676453
Nr. Reg. ComerțJ1991000745314
AdresăTUDOR VLADIMIRESCU, Municipiul Zalău, Sălaj
Cod CAEN principal4711
Data înregistrării09/12/1991
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,5 K RON

vs 6 K RON

≈ 893 €

Profit net (2025)

-6,59 K RON

vs 274 RON

≈ -1,31 K €

Capitaluri proprii (2025)

72,3 K RON

vs 78,9 K RON

≈ 14,3 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.500
≈ 893 €
-6.594
≈ -1,31 K €
0
2024
6.000
≈ 1,21 K €
274
≈ 55,1 €
—
2023
6.000
≈ 1,21 K €
687
≈ 139 €
—
2022
12.000
≈ 2,43 K €
9.190
≈ 1,86 K €
—
2021
12.000
≈ 2,44 K €
10.075
≈ 2,05 K €
—
2020
15.000
≈ 3,1 K €
5.161
≈ 1,07 K €
0
2019
9.000
≈ 1,9 K €
8.338
≈ 1,76 K €
—
2018
12.000
≈ 2,58 K €
11.213
≈ 2,41 K €
0
2017
3.600
≈ 788 €
3.252
≈ 712 €
0
2016
3.600
≈ 802 €
2.982
≈ 664 €
0
2015
4.092
≈ 921 €
3.530
≈ 794 €
0
2014
9.412
≈ 2,12 K €
2.609
≈ 587 €
—
2013
9.102
≈ 2,06 K €
1.917
≈ 434 €
0
2012
9.136
≈ 2,05 K €
229
≈ 51,4 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

-146,5%

Randament capital propriu (ROE)

-9,1%

Lichiditate curentă

—

Rotația activelor

0,06

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1993-07-012016-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MURESAN-COM SRL după CUI?

Cauți CUI 676453. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MURESAN-COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MURESAN-COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MURESAN-COM SRL, CUI 676453, nr. Reg. Com. J1991000745314, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MURESAN-COM SRL în 2025?

MURESAN-COM SRL (CUI 676453) a avut o marjă de profit net de -146,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).