Înapoi la căutare

EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL

ActivPlătitor TVA

EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în orașul Pantelimon, Ilfov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 16.205.491 lei și un profit net de 244.139 lei cu 138 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 6710635 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Ilfov #1374CAEN 4761 #10

Date Generale

DenumireEDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL
CUI6710635
Nr. Reg. ComerțJ2012003442237
AdresăCernica, 101, Oraş Pantelimon, Ilfov
Cod CAEN principal4761
Data înregistrării05/12/2012
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
RĂDUCAN VIORELadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Stare 1151

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

16,2 mil. RON

vs 16,2 mil. RON

≈ 3,21 mil. €

Profit net (2025)

-97,1 K RON

vs 244 K RON

≈ -19,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

6,55 mil. RON

vs 6,65 mil. RON

≈ 1,3 mil. €

Angajați (2025)

133
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
16.163.557
≈ 3,21 mil. €
-97.135
≈ -19,3 K €
133
2024
16.205.491
≈ 3,26 mil. €
244.139
≈ 49,1 K €
138
2023
16.576.149
≈ 3,35 mil. €
11.067
≈ 2,24 K €
144
2022
15.124.096
≈ 3,07 mil. €
-131.602
≈ -26,7 K €
143
2021
14.300.111
≈ 2,91 mil. €
236.130
≈ 48 K €
145
2020
12.032.411
≈ 2,49 mil. €
22.313
≈ 4,61 K €
144
2019
14.205.002
≈ 2,99 mil. €
29.627
≈ 6,24 K €
153
2018
13.814.329
≈ 2,97 mil. €
165.586
≈ 35,6 K €
151
2017
12.114.348
≈ 2,65 mil. €
1.576.210
≈ 345 K €
152
2016
10.740.271
≈ 2,39 mil. €
8.400
≈ 1,87 K €
142
2015
9.607.884
≈ 2,16 mil. €
1.585
≈ 357 €
140
2014
9.644.913
≈ 2,17 mil. €
251.173
≈ 56,5 K €
132
2013
10.272.758
≈ 2,32 mil. €
6.195
≈ 1,4 K €
141
2012
10.541.510
≈ 2,37 mil. €
221.298
≈ 49,7 K €
142

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

-0,6%

Randament capital propriu (ROE)

-1,5%

Lichiditate curentă

1,53

Rotația activelor

0,88

Cifră de afaceri / angajat

122 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2000-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL după CUI?

Cauți CUI 6710635. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL, CUI 6710635, nr. Reg. Com. J2012003442237, sediu Oraş Pantelimon, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL în 2025?

EDITURA VIAŢĂ ŞI SĂNĂTATE SRL (CUI 6710635) a avut o marjă de profit net de -0,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).