Înapoi la căutare

ROMPAK SRL

ActivPlătitor TVA

ROMPAK SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Pașcani, județul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 218.585.593 lei și un număr de 254 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 6551041 · Sănătate financiară

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Iași #24CAEN 1089 #2

Date Generale

DenumireROMPAK SRL
CUI6551041
Nr. Reg. ComerțJ1994002877225
AdresăGRĂDINIŢEI, 1C, Municipiul Paşcani, Iaşi
Cod CAEN principal1089
Data înregistrării07/12/1994
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

219 mil. RON

vs 227 mil. RON

≈ 43,4 mil. €

Profit net (2025)

44,9 mil. RON

vs 53,7 mil. RON

≈ 8,91 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

299 mil. RON

vs 254 mil. RON

≈ 59,3 mil. €

Angajați (2025)

254
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
218.585.593
≈ 43,4 mil. €
44.892.159
≈ 8,91 mil. €
254
2024
227.144.307
≈ 45,7 mil. €
53.657.078
≈ 10,8 mil. €
233
2023
232.816.294
≈ 47,1 mil. €
53.902.443
≈ 10,9 mil. €
226
2022
165.414.712
≈ 33,5 mil. €
20.282.861
≈ 4,11 mil. €
224
2021
121.829.237
≈ 24,8 mil. €
14.986.971
≈ 3,05 mil. €
227
2020
123.434.027
≈ 25,5 mil. €
21.956.575
≈ 4,54 mil. €
213
2019
106.505.680
≈ 22,4 mil. €
14.681.973
≈ 3,09 mil. €
206
2018
99.320.286
≈ 21,3 mil. €
14.409.977
≈ 3,1 mil. €
213
2017
93.530.971
≈ 20,5 mil. €
9.961.227
≈ 2,18 mil. €
221
2016
98.803.918
≈ 22 mil. €
13.673.649
≈ 3,04 mil. €
221
2015
99.624.092
≈ 22,4 mil. €
14.366.446
≈ 3,23 mil. €
218
2014
96.042.956
≈ 21,6 mil. €
14.047.891
≈ 3,16 mil. €
204
2013
100.286.115
≈ 22,7 mil. €
14.176.416
≈ 3,21 mil. €
205
2012
98.723.781
≈ 22,2 mil. €
14.729.233
≈ 3,31 mil. €
200

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

20,5%

Randament capital propriu (ROE)

15%

Lichiditate curentă

8,42

Rotația activelor

0,65

Cifră de afaceri / angajat

861 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1995-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMPAK SRL după CUI?

Cauți CUI 6551041. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMPAK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMPAK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROMPAK SRL, CUI 6551041, nr. Reg. Com. J1994002877225, sediu Municipiul Paşcani, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMPAK SRL în 2025?

ROMPAK SRL (CUI 6551041) a avut o marjă de profit net de 20,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).