Înapoi la căutare

CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L. are sediul în satul Ţicau, oraşul Ulmeni, judeţul Maramureş. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 212.720 lei și un profit net de 192.216 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 52386185 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Maramureș #7629CAEN 4211 #1576

Date Generale

DenumireCONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L.
CUI52386185
Nr. Reg. ComerțJ2025064089000
Adresă202, Sat Ţicau, Oraş Ulmeni, Maramureş
Cod CAEN principal4211
Data înregistrării26/08/2025 12:18:41
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

213 K RON

≈ 42,2 K €

Profit net (2025)

192 K RON

≈ 38,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

192 K RON

≈ 38,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
212.720
≈ 42,2 K €
192.216
≈ 38,2 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

90,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

18,85

Rotația activelor

1,05

Cifră de afaceri / angajat

213 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2026-06-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52386185. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L., CUI 52386185, nr. Reg. Com. J2025064089000, sediu Sat Ţicau, Oraş Ulmeni, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L. în 2025?

CONSTRUCT IONUT SOLUTION S.R.L. (CUI 52386185) a avut o marjă de profit net de 90,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).