Înapoi la căutare

CTIN23CONSTRUCT S.R.L.

Activ

CTIN23CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Zlătunoaia, comuna Lunca, județul Botoșani. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 115.095 lei și un profit net de 80.072 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 52101172 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Botoșani #4048CAEN 4333 #1396

Date Generale

DenumireCTIN23CONSTRUCT S.R.L.
CUI52101172
Nr. Reg. ComerțJ2025049145006
AdresăPrincipa, 44, Sat Zlătunoaia, Comuna Lunca, Botoşani
Cod CAEN principal4333
Data înregistrării08/07/2025 09:44:57
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

115 K RON

≈ 22,8 K €

Profit net (2025)

80,1 K RON

≈ 15,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

80,1 K RON

≈ 15,9 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
115.095
≈ 22,8 K €
80.072
≈ 15,9 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

69,6%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

27,11

Rotația activelor

1,38

Cifră de afaceri / angajat

115 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CTIN23CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52101172. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CTIN23CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CTIN23CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CTIN23CONSTRUCT S.R.L., CUI 52101172, nr. Reg. Com. J2025049145006, sediu Sat Zlătunoaia, Comuna Lunca, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CTIN23CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

CTIN23CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52101172) a avut o marjă de profit net de 69,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).