Înapoi la căutare

ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L.

Activ

ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Drăganu-Olteni, Comuna Drăganu, Argeș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 168.500 lei și un profit net de 119.889 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 52020698 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #12164CAEN 4100 #7073

Date Generale

DenumireILY URBAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI52020698
Nr. Reg. ComerțJ2025045136002
AdresăPRINCIPALĂ, 50A, Sat Drăganu-Olteni, Comuna Drăganu, Argeş
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării24/06/2025 12:24:56
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169 K RON

≈ 33,4 K €

Profit net (2025)

120 K RON

≈ 23,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

120 K RON

≈ 23,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
168.500
≈ 33,4 K €
119.889
≈ 23,8 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

71,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

3,08

Rotația activelor

1,12

Cifră de afaceri / angajat

169 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52020698. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L., CUI 52020698, nr. Reg. Com. J2025045136002, sediu Sat Drăganu-Olteni, Comuna Drăganu, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

ILY URBAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52020698) a avut o marjă de profit net de 71,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).