Înapoi la căutare

PRODUCTIE INOX S.R.L.

ActivPlătitor TVA

PRODUCTIE INOX S.R.L. este o companie cu sediul în București Sectorul 4 și are ca activitate principală comerțul cu amănuntul al articolelor de fierărie, materialelor de construcții, articolelor din sticlă și celor pentru vopsit. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 358.229 lei, un profit net de 135.168 lei și un număr de 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51888671 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #56699CAEN 4752 #1542

Date Generale

DenumirePRODUCTIE INOX S.R.L.
CUI51888671
Nr. Reg. ComerțJ2025038908001
AdresăIZVORUL CRIŞULUI, 4, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal4752
Data înregistrării30/05/2025 09:54:03
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SÂRBU CONSTANTINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

358 K RON

≈ 71,1 K €

Profit net (2025)

135 K RON

≈ 26,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

135 K RON

≈ 26,9 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
358.229
≈ 71,1 K €
135.168
≈ 26,8 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 23 august 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

37,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

3,13

Rotația activelor

1,8

Cifră de afaceri / angajat

358 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRODUCTIE INOX S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51888671. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRODUCTIE INOX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRODUCTIE INOX S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PRODUCTIE INOX S.R.L., CUI 51888671, nr. Reg. Com. J2025038908001, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRODUCTIE INOX S.R.L. în 2025?

PRODUCTIE INOX S.R.L. (CUI 51888671) a avut o marjă de profit net de 37,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).