Înapoi la căutare

GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L.

Activ

GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Tămaia, comuna Fărcaşa, județul Maramureș. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 52.370 lei și un profit net de 23.607 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51847140 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Maramureș #11407CAEN 4100 #9017

Date Generale

DenumireGAV SLJ CONSTRUCT S.R.L.
CUI51847140
Nr. Reg. ComerțJ2025036969006
AdresăCULTURII, 28, Sat Tămaia, Comuna Fărcaşa, Maramureş
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării23/05/2025 11:05:09
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

52,4 K RON

≈ 10,4 K €

Profit net (2025)

23,6 K RON

≈ 4,69 K €

Capitaluri proprii (2025)

23,6 K RON

≈ 4,69 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
52.370
≈ 10,4 K €
23.607
≈ 4,69 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 30 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

45,1%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

2,94

Rotația activelor

1,46

Cifră de afaceri / angajat

52,4 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51847140. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L., CUI 51847140, nr. Reg. Com. J2025036969006, sediu Sat Tămaia, Comuna Fărcaşa, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

GAV SLJ CONSTRUCT S.R.L. (CUI 51847140) a avut o marjă de profit net de 45,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).