Înapoi la căutare

HIGH WORKERS S.R.L.

Activ

HIGH WORKERS S.R.L. are sediul în municipiul Cluj-Napoca și este înregistrată sub codul CAEN 8130. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 255.140 lei și un profit net de 179.292 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51706150 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #20186CAEN 8130 #784

Date Generale

DenumireHIGH WORKERS S.R.L.
CUI51706150
Nr. Reg. ComerțJ2025030261005
AdresăEdgar Quinet, 20, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal8130
Data înregistrării29/04/2025 11:08:18
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
STAN RĂZVANadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

255 K RON

≈ 50,6 K €

Profit net (2025)

179 K RON

≈ 35,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

179 K RON

≈ 35,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
255.140
≈ 50,6 K €
179.292
≈ 35,6 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

70,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

29,08

Rotația activelor

1,37

Cifră de afaceri / angajat

255 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIGH WORKERS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51706150. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIGH WORKERS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIGH WORKERS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HIGH WORKERS S.R.L., CUI 51706150, nr. Reg. Com. J2025030261005, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIGH WORKERS S.R.L. în 2025?

HIGH WORKERS S.R.L. (CUI 51706150) a avut o marjă de profit net de 70,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).