Înapoi la căutare

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

DizolvarePlătitor TVA

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul în Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiș și are ca activitate principală codul CAEN 7311. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 585.323 lei și un profit net de 533.744 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51658613 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #9160CAEN 7311 #2518

Date Generale

DenumireFABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI51658613
Nr. Reg. ComerțJ2025028295009
AdresăVulturilor, 2, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Cod CAEN principal7311
Data înregistrării17/04/2025 11:19:29
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Dizolvare

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

585 K RON

≈ 116 K €

Profit net (2025)

534 K RON

≈ 106 K €

Capitaluri proprii (2025)

534 K RON

≈ 106 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
585.323
≈ 116 K €
533.744
≈ 106 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

91,2%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

4,19

Rotația activelor

0,85

Cifră de afaceri / angajat

585 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 51658613. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 51658613, nr. Reg. Com. J2025028295009, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 51658613) a avut o marjă de profit net de 91,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).