Înapoi la căutare

ENERGY GUARD S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ENERGY GUARD S.R.L. are sediul în Alba Iulia și are ca activitate principală codul CAEN 4211. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.282.620 lei și un profit net de 1.206.901 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51580450 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Alba #1858CAEN 4211 #957

Date Generale

DenumireENERGY GUARD S.R.L.
CUI51580450
Nr. Reg. ComerțJ2025024734003
AdresăNAZARETH ILLIT, 10, Municipiul Alba Iulia, Alba
Cod CAEN principal4211
Coduri CAEN autorizate42114213431243994683
Data înregistrării04/04/2025 10:33:29
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
OPREAN IOAN ȘTEFANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,28 mil. RON

≈ 255 K €

Profit net (2025)

1,21 mil. RON

≈ 240 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,21 mil. RON

≈ 240 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.282.620
≈ 255 K €
1.206.901
≈ 240 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

94,1%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

40,59

Rotația activelor

1,04

Cifră de afaceri / angajat

1,28 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-09-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENERGY GUARD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51580450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENERGY GUARD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENERGY GUARD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENERGY GUARD S.R.L., CUI 51580450, nr. Reg. Com. J2025024734003, sediu Municipiul Alba Iulia, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENERGY GUARD S.R.L. în 2025?

ENERGY GUARD S.R.L. (CUI 51580450) a avut o marjă de profit net de 94,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).