Înapoi la căutare

CENTA 3000 SRL

Activ

CENTA 3000 SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Călărași. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 5155880 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Călărași #1449CAEN 6820 #3104

Date Generale

DenumireCENTA 3000 SRL
CUI5155880
Nr. Reg. ComerțJ1991001026519
AdresăDOBROGEI, 1, Municipiul Călăraşi, Călăraşi
Cod CAEN principal6820
Data înregistrării09/12/1991
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

817K RON

vs 779K RON

≈ 162K €

Profit net (2025)

455K RON

vs 783K RON

≈ 90K €

Capitaluri proprii (2025)

699K RON

vs 1.1M RON

≈ 139K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
816.510
≈ 162K €
455.445
≈ 90K €
1
2024
778.552
≈ 157K €
782.566
≈ 157K €
2
2023
731.343
≈ 148K €
566.700
≈ 115K €
2
2022
1.054.267
≈ 214K €
908.190
≈ 184K €
1
2021
684.391
≈ 139K €
524.884
≈ 107K €
1
2020
546.384
≈ 113K €
398.323
≈ 82K €
1
2019
562.577
≈ 119K €
430.694
≈ 91K €
1
2018
541.261
≈ 116K €
402.098
≈ 86K €
1
2017
536.479
≈ 117K €
336.106
≈ 74K €
1
2016
528.161
≈ 118K €
324.476
≈ 72K €
1
2015
559.216
≈ 126K €
343.477
≈ 77K €
1
2014
544.607
≈ 123K €
288.803
≈ 65K €
2
2013
544.042
≈ 123K €
274.507
≈ 62K €
3
2012
600.036
≈ 135K €
276.061
≈ 62K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

55,8%

Randament capital propriu (ROE)

65,1%

Lichiditate curentă

1,31

Rotația activelor

0,64

Cifră de afaceri / angajat

817K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-12-012020-12-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1995-02-012014-12-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTA 3000 SRL după CUI?

Cauți CUI 5155880. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTA 3000 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTA 3000 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTA 3000 SRL, CUI 5155880, nr. Reg. Com. J1991001026519, sediu Municipiul Călăraşi, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTA 3000 SRL în 2025?

CENTA 3000 SRL (CUI 5155880) a avut o marjă de profit net de 55,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).