Înapoi la căutare

RADIMAGING S.R.L.

Activ

RADIMAGING S.R.L. are sediul în sat Şendreni, comuna Şendreni, județul Galați. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 950.387 lei și un profit net de 782.525 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51495591 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Galați #2738CAEN 8622 #2027

Date Generale

DenumireRADIMAGING S.R.L.
CUI51495591
Nr. Reg. ComerțJ2025020516007
AdresăTeiului, 12, Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate862286918699
Data înregistrării20/03/2025 15:50:21
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SÂRBU NICOLAEadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

950 K RON

≈ 189 K €

Profit net (2025)

783 K RON

≈ 155 K €

Capitaluri proprii (2025)

783 K RON

≈ 155 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
950.387
≈ 189 K €
782.525
≈ 155 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

82,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

2,45

Rotația activelor

0,73

Cifră de afaceri / angajat

950 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RADIMAGING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51495591. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RADIMAGING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RADIMAGING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RADIMAGING S.R.L., CUI 51495591, nr. Reg. Com. J2025020516007, sediu Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RADIMAGING S.R.L. în 2025?

RADIMAGING S.R.L. (CUI 51495591) a avut o marjă de profit net de 82,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).