Înapoi la căutare

MC & RB MODE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

MC & RB MODE S.R.L. are sediul în Sat Valchid, Comuna Hoghilag, județul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 445.076 lei și un profit net de 119.825 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51236082 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sibiu #5591CAEN 4711 #12864

Date Generale

DenumireMC & RB MODE S.R.L.
CUI51236082
Nr. Reg. ComerțJ2025007491004
Adresă225, Sat Valchid, Comuna Hoghilag, Sibiu
Cod CAEN principal4711
Data înregistrării05/02/2025 08:51:21
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Mediaş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

445 K RON

≈ 88,3 K €

Profit net (2025)

120 K RON

≈ 23,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

120 K RON

≈ 23,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
445.076
≈ 88,3 K €
119.825
≈ 23,8 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

26,9%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

4,18

Rotația activelor

2,82

Cifră de afaceri / angajat

445 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-11-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MC & RB MODE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51236082. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MC & RB MODE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MC & RB MODE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MC & RB MODE S.R.L., CUI 51236082, nr. Reg. Com. J2025007491004, sediu Sat Valchid, Comuna Hoghilag, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MC & RB MODE S.R.L. în 2025?

MC & RB MODE S.R.L. (CUI 51236082) a avut o marjă de profit net de 26,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).