Înapoi la căutare

EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L. are sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.242.417 lei și un profit net de 1.150.260 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51226402 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bihor #4632CAEN 7311 #1396

Date Generale

DenumireEVENTIS EVENTS & MORE S.R.L.
CUI51226402
Nr. Reg. ComerțJ2025007452001
AdresăCOSTACHE NEGRUZZI, 14, Municipiul Oradea, Bihor
Cod CAEN principal7311
Coduri CAEN autorizate73118230
Data înregistrării05/02/2025 07:24:51
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,24 mil. RON

≈ 247 K €

Profit net (2025)

1,15 mil. RON

≈ 228 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,15 mil. RON

≈ 228 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.242.417
≈ 247 K €
1.150.260
≈ 228 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

92,6%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

84,28

Rotația activelor

1,07

Cifră de afaceri / angajat

1,24 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-02-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51226402. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L., CUI 51226402, nr. Reg. Com. J2025007452001, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L. în 2025?

EVENTIS EVENTS & MORE S.R.L. (CUI 51226402) a avut o marjă de profit net de 92,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).