Înapoi la căutare

ROSALEX SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ROSALEX SOLUTIONS S.R.L. are sediul în Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 280.813 lei și un profit net de 208.778 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51207575 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #20582CAEN 6220 #993

Date Generale

DenumireROSALEX SOLUTIONS S.R.L.
CUI51207575
Nr. Reg. ComerțJ2025006473003
AdresăEUROPA, 6, Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov
Cod CAEN principal6220
Coduri CAEN autorizate62207020
Data înregistrării31/01/2025 14:27:09
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ROSU ALEXANDRAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

281 K RON

≈ 55,7 K €

Profit net (2025)

209 K RON

≈ 41,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

209 K RON

≈ 41,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
280.813
≈ 55,7 K €
208.778
≈ 41,4 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 30 iulie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

74,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

35,67

Rotația activelor

1,31

Cifră de afaceri / angajat

281 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-01-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROSALEX SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51207575. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROSALEX SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROSALEX SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ROSALEX SOLUTIONS S.R.L., CUI 51207575, nr. Reg. Com. J2025006473003, sediu Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROSALEX SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

ROSALEX SOLUTIONS S.R.L. (CUI 51207575) a avut o marjă de profit net de 74,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).