Înapoi la căutare

MAWGAZ MED S.R.L.

ActivPlătitor TVA

MAWGAZ MED S.R.L. este o companie cu sediul în satul Valea Adâncă, comuna Miroslava, județul Iași. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 223.330 lei și un profit net de 112.781 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51106244 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Iași #13831CAEN 4941 #23125

Date Generale

DenumireMAWGAZ MED S.R.L.
CUI51106244
Nr. Reg. ComerțJ2025001045003
AdresăPRINCIPALĂ, 45C, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi
Cod CAEN principal4941
Data înregistrării14/01/2025 10:46:56
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

223 K RON

≈ 44,3 K €

Profit net (2025)

113 K RON

≈ 22,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

113 K RON

≈ 22,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
223.330
≈ 44,3 K €
112.781
≈ 22,4 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 14 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

50,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

3,85

Rotația activelor

1,49

Cifră de afaceri / angajat

223 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-01-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAWGAZ MED S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51106244. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAWGAZ MED S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAWGAZ MED S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MAWGAZ MED S.R.L., CUI 51106244, nr. Reg. Com. J2025001045003, sediu Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAWGAZ MED S.R.L. în 2025?

MAWGAZ MED S.R.L. (CUI 51106244) a avut o marjă de profit net de 50,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).