Înapoi la căutare

RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. are sediul în sat Chinteni, comuna Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.137.182 lei și un profit net de 1.026.460 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51041986 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #7414CAEN 7112 #2395

Date Generale

DenumireRAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.
CUI51041986
Nr. Reg. ComerțJ2024049359002
AdresăLuceafărului, 11, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Cod CAEN principal7112
Coduri CAEN autorizate41207022711171127120741074908110
Data înregistrării16/12/2024 13:37:36
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
STOICA AURELIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,14 mil. RON

≈ 226 K €

Profit net (2025)

1,03 mil. RON

vs 0 RON

≈ 204 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 mil. RON

vs 200 RON

≈ 204 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.137.182
≈ 226 K €
1.026.460
≈ 204 K €
1
2024
—
0
≈ 0 €
—
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

90,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

25,82

Rotația activelor

1,07

Cifră de afaceri / angajat

1,14 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51041986. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L., CUI 51041986, nr. Reg. Com. J2024049359002, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 51041986) a avut o marjă de profit net de 90,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).