Înapoi la căutare

CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L. este o companie cu sediul în municipiul Pitești, Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 668.896 lei și un profit net de 51.814 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 51033282 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #7587CAEN 4642 #850

Date generale

DenumireCONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L.
CUI51033282
Nr. Reg. ComerțJ2024048991003
AdresăEPISCOP GRIGORIE LEU, 87A, Municipiul Piteşti, Argeş
Cod CAEN principal4642
Data înregistrării13/12/2024 10:52:35
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
FLOREA TINCAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

405 K RON

vs 669 K RON

≈ 80,4 K €

Profit net (2025)

47,6 K RON

vs 51,8 K RON

≈ 9,44 K €

Capitaluri proprii (2025)

99,6 K RON

vs 52 K RON

≈ 19,8 K €

Angajați (2025)

—

2025

405 K RON

-39%față de 2024Profit net47,6 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2024669 K RONProfit net: 51,8 K RON
2025405 K RONProfit net: 47,6 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
405.015
≈ 80,4 K €
47.578
≈ 9,44 K €
—
2024
668.896
≈ 134 K €
51.814
≈ 10,4 K €
—
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

11,7%

Randament capital propriu (ROE)

47,8%

Lichiditate curentă

2,88

Rotația activelor

2,65

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-12-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51033282. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L., CUI 51033282, nr. Reg. Com. J2024048991003, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L. în 2025?

CONCRET FASHION INDUSTRY S.R.L. (CUI 51033282) a avut o marjă de profit net de 11,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).