Înapoi la căutare

SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L.

Activ

SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L. este o companie cu sediul în Municipiul Deva, Hunedoara, având codul unic de înregistrare 50891857. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 243.959 lei și un profit net de 144.562 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50891857 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Hunedoara #4724CAEN 9321 #84

Date Generale

DenumireSAFE LINE CONSTRUCT S.R.L.
CUI50891857
Nr. Reg. ComerțJ2024041774005
AdresăDECEBAL, 21, Municipiul Deva, Hunedoara
Cod CAEN principal9321
Data înregistrării15/11/2024 14:01:06
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

244 K RON

vs 13,3 K RON

≈ 48,4 K €

Profit net (2025)

145 K RON

vs 11,2 K RON

≈ 28,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

156 K RON

vs 11,2 K RON

≈ 30,9 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
243.959
≈ 48,4 K €
144.562
≈ 28,7 K €
1
2024
13.250
≈ 2,66 K €
11.229
≈ 2,26 K €
1
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

59,3%

Randament capital propriu (ROE)

92,8%

Lichiditate curentă

10,66

Rotația activelor

1,42

Cifră de afaceri / angajat

244 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50891857. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L., CUI 50891857, nr. Reg. Com. J2024041774005, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

SAFE LINE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50891857) a avut o marjă de profit net de 59,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).