Înapoi la căutare

LUCAN SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

LUCAN SOLUTIONS S.R.L. are sediul în orașul Odobești, județul Vrancea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.180.594 lei și un profit net de 294.190 lei cu 4 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50887295 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vrancea #1386CAEN 4941 #8838

Date Generale

DenumireLUCAN SOLUTIONS S.R.L.
CUI50887295
Nr. Reg. ComerțJ2024041517000
AdresăŞTEFAN CEL MARE, 40, Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea
Cod CAEN principal4941
Data înregistrării15/11/2024 09:25:22
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GRIGORE LAURENŢIUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,18 mil. RON

≈ 234 K €

Profit net (2025)

294 K RON

vs 412 RON

≈ 58,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

295 K RON

vs 612 RON

≈ 58,5 K €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.180.594
≈ 234 K €
294.190
≈ 58,4 K €
4
2024
—
412
≈ 82,8 €
1
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

24,9%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

2,11

Rotația activelor

2,2

Cifră de afaceri / angajat

295 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-11-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUCAN SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50887295. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUCAN SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUCAN SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUCAN SOLUTIONS S.R.L., CUI 50887295, nr. Reg. Com. J2024041517000, sediu Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUCAN SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

LUCAN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50887295) a avut o marjă de profit net de 24,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).