Înapoi la căutare

INFOSERVICE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

INFOSERVICE S.R.L. este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în Municipiul Carei, Satu Mare. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 214.911 lei și un profit net de 31.162 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 5087696 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Satu Mare #5179CAEN 7311 #5731

Date Generale

DenumireINFOSERVICE S.R.L.
CUI5087696
Nr. Reg. ComerțJ1993001441309
AdresăStr. WOLFGANG AMADEUS MOZART, 9, Municipiul Carei, Satu Mare
Cod CAEN principal7311
Coduri CAEN autorizate562173118230
Data înregistrării09/12/1993
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Carei
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SZAKACS TIBORadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

215 K RON

vs 204 K RON

≈ 42,7 K €

Profit net (2025)

31,2 K RON

vs -54,4 K RON

≈ 6,19 K €

Capitaluri proprii (2025)

136 K RON

vs 129 K RON

≈ 27 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
214.911
≈ 42,7 K €
31.162
≈ 6,19 K €
1
2024
203.587
≈ 40,9 K €
-54.449
≈ -10,9 K €
2
2023
403.468
≈ 81,6 K €
121.617
≈ 24,6 K €
3
2022
238.771
≈ 48,4 K €
17.230
≈ 3,49 K €
3
2021
219.597
≈ 44,6 K €
18.950
≈ 3,85 K €
2
2020
232.445
≈ 48,1 K €
40.062
≈ 8,28 K €
3
2019
253.290
≈ 53,4 K €
22.137
≈ 4,67 K €
4
2018
240.942
≈ 51,8 K €
21.932
≈ 4,71 K €
4
2017
239.724
≈ 52,5 K €
10.352
≈ 2,27 K €
4
2016
217.234
≈ 48,4 K €
11.130
≈ 2,48 K €
4
2015
214.173
≈ 48,2 K €
14.949
≈ 3,36 K €
4
2014
250.910
≈ 56,5 K €
18.070
≈ 4,07 K €
4
2013
267.430
≈ 60,5 K €
31.663
≈ 7,17 K €
4
2012
300.719
≈ 67,5 K €
66.423
≈ 14,9 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

14,5%

Randament capital propriu (ROE)

22,9%

Lichiditate curentă

8,4

Rotația activelor

1,45

Cifră de afaceri / angajat

215 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1995-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFOSERVICE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 5087696. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFOSERVICE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFOSERVICE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INFOSERVICE S.R.L., CUI 5087696, nr. Reg. Com. J1993001441309, sediu Municipiul Carei, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFOSERVICE S.R.L. în 2025?

INFOSERVICE S.R.L. (CUI 5087696) a avut o marjă de profit net de 14,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).